1. .
  böyle bir kavga vesaire yaşanmış olabilir. ancak kürt diye kimseye saldırmazlar yalanın dik alası bu haber.
  2 -3 ... kurtcebe noyan
 2. .
  askeriyede dayak işkencedir ve askeriyede dayak falan atmak olamaz. bu işkencenin daniskasıdır. askerde dayak olması normal gibi göstermek ne salakça bir şey. kim lan o subaylar benimn gencecik askerimi dövüyor. şerefsizdir asker döven adam. siktirip gidip pkk ile savaşsın göt oğlanı. anası babası askerlik yapsın diye gönderiyor, elin hizmetçisi askeri dövüyor. sen vatana hizmet edeceksin, sana emanet olana sahip çıkacaksın. götün yiyosa yazdır kendini doğuya.
  1 ... kusurlu
 3. .
  neden atıldığı merak edilen dayak iddiasıdır. boşu boşunaysa tamamen şerefsizlik hayınlıktır. fakat sırf terör sempatizanlarının askere gidip provakatif eylemler gerçekleştirilebileceği de bilinmelidir. sözü geçen "kürt" asker ve dayak atan "türk" askerler için ilgili soruşturma açılmalıdır.
  1 -1 ... yeksin
 4. .
  bireysel olarak yapılmamış bir eylem olduğu için bu süreçte kimse bunu yapmaz.
  ... tiyansan
 5. .
  provakatör bir haber daha. Mesele dayak değil.

  Mesela şu; askerlikte kürtleri dayak, kürtlere kötülük, ırk ayrımı yapılıyor diyerek kürtleri askerlikten soğutmak, askere düşman etmektir. Yani içeriden saldırıyorlar.

  Bu haberi yapıp da arkasında duranlar ve poh pohlayıcıları orospu çocuğunun dik alasıdır.
  1 -2 ... asilgokturklu
 6. .
  vahim bir iddia. ama daha vahimi senelerdir hepimizin eşten dosttan arkadaştan veya kendinden bildiği askerde yapılan kötü muamelelerin kürt askerlere yapıldığında haber olması. askerlikte yenilen dayaklar veya uğranılan kötü muamaleler kürt türk çerkes laz vs. olunca değişmiyor, ya da değişmemesi lazım bırakın artık şu alt kimlik hezeyanlarını. sorun varsa ki var, burada "insan"ın sorunu bu.
  -1 ... caez
 7. .
  vardır bi ibnelik. önce hep kürtler saldırır. dayak atarlarsa ne ala, dayak yerlerse mahkemeyye kadar gider mevzu. bu hep böyle olmuştur.

  inanmayın amk
  1 -1 ... banabakinlan