bugün

cumhurbaşkanı adayı muharrem ince'nin atacağı gollerle üst beklediğim yayın.

Edit: saat 21:00'de.

https://youtu.be/RxhOfpQesX4
Bay başkan sayın muharrem ince'nin oy oranlarını %3 daha arttıracağı yayındır.
yakacağız yıkacağız diye höykürüp duracak yine göbekli. arada spikerlere trip atıp sosyal medyada ilkokulluların kahramanı olmaya çalışacak.
türkiye'nin dünya kupası maçları, galatasarayın uefa kupası maçları gibi heyecanla beklenen yayınlardandır.
açtım kanalı aldım rezimi merakla bekliyorum.
cola mızı cipsimizi aldık bekliyoruz..
Yarın önemli pozisyonların özetini izlerim.
O sırada sons of anarchy izliyor olacağım.

Bir yayın.
hani lan saat 21 ama haber var bizimi koparıyosun anlamadım ki.

5 dakika sonra gelen edit: arkadaşlar düzeldi.
ne alakaysa rte yi izliyoruz, yok böyle bir reklam kasma.
vatandaşın merak ettiği şeyleri öğreneceği yayın.rte nin yayınlarda ise sadece dev projeler konuşuluyor,milletin günlük yaşadığı hiç bir konuya değinilemiyor.rte nin en büyük açmazı bu ama ona hatırlatacak danışman daha anasından doğmadı.
haklarını yemeyeyim, kılıçdaroğlunu da gösteriyorlar.
Başladı yine gerçekleri tak tak sıralamaya. Bu adamı izleyip hala akp'ye oy atacak olana rabbimden akıl sağlığı ihsan etmesini diliyorum.
kandile operasyon yapamayacagımızı herkes biliyor diyerek yarmıştır.

bi de inceyi dinleyip hala akpye oy verecek insanlar bıdı bıdı falan diyen haşerelere not olarak yazayım allah mı ulan muharrem küffar oglu küffar.

mala bak ya, sen domalmana bak bize laf yetiştirme şebek.
Benim Cumhurbaşkanı adayım Sn. Muharrem ince’dir.
jony sinsin performansını gören göttengirlerin zevkten dört köşe oldukları yayındır.

sins nasıl sikmişse bunları zevkten dört köşeler amk. tadını unutamamış haşere.
Şu an içimin yağları eriyor. Cısssssss sesi kulaklarınıza kadar geliyor olabilir.
kendisi seçilemese bile, ilk turda alacağı oy oranı beceriksizce yapılan chp mv listelerinden 2 kat fazla olacağından büyük ihtimalle chp genel başkanı olacaktır.
Bir öğretmen derste konuyu anlatırken aynı zamanda ceketini çıkarıp gömleğinin kollarını sıvarsa bu o dersin şahane geçtiğini gösterir. Bakın mesleğinin getirdiği tecrübelerini izliyoruz haftalardır promptersız konuşması alandaki her olayı fark edip müdahale etmesi hep sınıf yönetimi ve doğaçlama ders anlatmanın getirdiği avantajlardır.
gerçekleri açık açık anlatmıştır. anlamak isteyene tabi ki.
Mustakbel cumhurbaskanimizin yayinidir.
ooo vurdu gol oldu

muharrem ince: telefonlarımın dinlendiğini biliyordum Erdoğan konuşmaları telefonda yapacak kadar saf olabilir ama ben değilim. o tapeler unutulmadı, onlar mahkemelere gelecek, banane fetö dinledi cia dinledi umrumda mı? ortada suç var sen suçu gören terörist diyorsun ya onu ayrı yargılarız seni ayrı merak etme.
Mülakat varsa torpil vardır... Mülakat yapılacaksa kayıt altına alacağız...
Muharrem başkanım program reklama girince spikere "paranın da amına koydunuz ha" deyip gülümsüyordur.
Muharrem ince’nin “Milli Savunma Üniversitesi’nin rektörü Fetö’den tutuklandı” sözünü program sunucusuna mesaj atarak “Rektör değil şube müdürü” diye düzelten üniversite rektörü Erhan Afyoncu, 8 sene Cemaat’in gazetesi Bugün’de köşe yazdı.
Dikkat ederseniz programı bitiren NTV değil; Muharrem ince oldu.