1. 1.
    orlandonun 2.maçı gördükten sonra daha oturmuş olarak oynayacağını düşündüğüm maçtır.maçtan önce van gundy hedoyu yine ikinci yarıda oyun kurucu oynatabileceğini söylemiş. eğer nelson-hedo değişimini iyi yapar, dwight howardı etkili kullanırsa maç orlando tarafına daha yakın, aksi halde lakers biraz daha avantajlı gibi görünüyor. ha bi de şu alstonı oynatmasın van gundy adamın herşeyi zarar.
    ... black devil
  2. 2.
    orlando'nun alacağını düşündüğüm maç. gerçi hido son maçta çok yoruldu, takım zorlanabilir onun bu haliyle ama kazanmak zorunda olduğu için kazanacaktır.
    ... madman89
  3. 3.
    sabah namazını müteakiben başlayacak maçtır. NTV de cemaatle kılınacak namazın ardından elde 33 lük tespihlerle hido için dua edilecek maçtır.
    edit: cemaatin duası kabul oldu. kazanan hido ve orlando.
    2 -1 ... mertce
  4. 4.
    daha nba tarihinde 3-0'dan çevrilen bir seri olmadığından orlando'nun istatistik bilimine göre kaybederse babalara geleceği maç.
    1 -1 ... enes
  5. 5.
    orlando magic'in saha avantajı ile daha maça başlamadan kadroları sayarken bir savaş havası verdiği karşılaşma. eski bir galatasaray tekniği olarak "what time is it?" sorusuna "it's time to win" gibisinden bir yanıt vermiştir spiker. Lakers da kendi sahasında oynadı ama bu kadar abartmamıştı. Maç sert geçicektir. Buraya da yazılır.
    1 ... midnight
  6. 6.
    howard hayvanının artık kendini toplaması gereken maçtır, başlamak üzere.
    ... once upon a time in fikirtepe
  7. 7.
    rafer alston ın çok iyi başladığı maç orlando adına.

kobe bryant ise tam tersi geçen maçta ki etkisiz duruşuna inat bu maçı 40 sayıyı aşkın bitiricek gibi gidiyor. durduramıyoruz efendim.
    -1 ... midnight
  8. 8.
    orlando'dan bir arkadaşım aradı biraz önce. maçtaymış, bayada gürültü vardı, zar zor konuştuk. o arada kobe'ye nolmuş dedim. maçtan önce bizimki kızdırıcak bişey söylemiş. nasıl yani dedim, kobe'yi yakalıyabildin mi dedim. ayıpsın dedi.

"you're fucked up bro, what happened last night?" demiş. ona sinirlenmiş biraz kobe. o yani.
    2 -2 ... midnight
  9. 9.
    orlando'nun şu anda 21-19 saha içi isabetiyle oynadığı maç. sanırsam böyle bir şut performansı olmamıştır nba finallerinde...

kobe de insanlıktan çıkmış vaziyette...
    -1 ... enes
  10. 10.
    2. periyodun sonuna doğru yaklaşırken hido nun kesinlikle takımının en iyisi olduğu maçtır. mükemmel saha içi isabetleri var.
    edit: ilk yarı sonunda 12 sayı 4 rebaund 6 da asisti var hedo nun.
    ... midnight