1. 1.
  yarın akşam saat 8'de abdi ipekçi spor salonu'nda oynanacak olan çok önemli maç. 7 maçlık bbl playoff final serisinin 3. maçıdır.

  ilk 2 maçı deplasmanda alan fb'nin, kendi evindeki o atmosferde maçı alabileceğini düşünmekteyim. alır inşallah. alır mı alır.

  ayrıca, diğer maçlar gibi, tbl'nin sitesinden maçı, championship manager'da maç takip eder gibi takip edebileceksiniz. girince yukarıdaki "naklen maç takibi bla bla x y z hede" şeklindeki e tıklamanız yeterli olur (şu anda öyle birşey yok, maç saatinde çıkıyor).

  http://www.tbl.org.tr/beko/index.asp
  2 ... cherry no kokimiyoi
 2. 2.
  normal süresi 75-75 biten maç. uzatmaya gitti yani. çok ilginç şeyler oluyor, spormax yayınlıyor...
  ... mavi balina hem de minik
 3. 3.
  fenerbahçe'nin onikinci adamının , altıncı adam olduğu maçtır. teşekkürler altıncı adam.
  -1 ... ziver
 4. 3.
  fenerbahçe' nin son dakikalara kadar maçı 10 sayı önde götürürken 91- 98 mağlup olduğu sinir bozucu maç olmuştur.
  ... sacmasapan
 5. 4.
  fenerbahçe'nin 3. çeyreğin başında 53-38'lük skorla 15 sayı öndeyken efese resmen ikram ettiği ve seride durumun 2-1 olduğu maç.
  ... cemali
 6. 5.
  mirsad'ın çabalaranın solomon tarafından bok edildiği maç olmuştur.
  1 ... aristo socrates ve smile yk
 7. 6.
  Sinir kat sayılarının tavan yapmasına sebep olmuş, göz göre göre giden maç. Mirsad'ın çabalarına yazık olmuştur.
  ... hide and seek
 8. 7.
  mirsad'ın o ribauntları yaptıktan sonra tribünlere dönüşü ve suratındaki ifade o gözlerden çıkan alev sadece ona üzüldüğüm maç olmuştur. nba'den draft edilmiş, euroleague'de mvp olmuş bir oyuncu bu yaşında bu istek bu kazanma hırsı inanılmaz.

  maçın kaybedilmesini ise tanjevic'in 4 kısaya dönmemesine bağlıyorum ve oyuncu süreleriyle o kadar çok oynadıki normal rotasyonu değiştirdi. gereksiz işlere girdi paşa paşa dönse 4 kısaya o üçlükleri yemezdi fenerbahçe. bir de solomon çok top kaybetti be hacı.
  1 ... shilmyro
 9. 8.
  inanılmaz bir seyirci vardı dün abdi ipekçi'de. merdiveneler dışında her yer doluydu.

  ergin ataman'ın arkasındaki 15 kişilik fb tarfatarı ayrıca harikaydı, ergin ataman'ın her hareketinde yanlarında getirdikleri emzikleri sallıyorlardı.

  şurası bir gerçek ki fenerbahçe, efes'ten daha iyi bir takım, dün akşam shumpert'in her attığı girmese, tanjevic'in yanlışlarına rağmen rahat bir galibiyet kazanmış olucaktık.

  efes'in yerlileri, kerem gönlüm, kaya peker, ender aslan ve kerem tunçeri ile fener'in yerlileri arasında dağlar kadar fark var. öyle ki dördünü de verseler bir ömer onan'ı bir mirsad'ı vermem karşılığında.

  fenerbahçe'nin bu kadar rahat götürdüğü maçı son 3-4 dakikada vermesi gibi bir durum bir daha olmaz.

  diğer iki maçı rahat kazanacak olan fenerbahçe, bu sene 4-1'le şampiyonluğunu ilan eder
  1 -2 ... yalnis
 10. 9.
  türkiye'de, tartışmasız son yıllarda seyrettiğim en güzel ve en keyifli maçtı. salonda olduğum için kendimi şanslı addediyorum. özellikle de son çeyrek akıllara zarardı. yenilsek de bir basketbolsever olarak büyük keyif aldım. fenerbahçe ülker açısından işler aslında hiç de o kadar karamsar değil. bence serinin favorisi yine biziz. ama üzerinde mutlaka durulması gereken konular var. mesela, 15 sayı öndeyken "nasıl" bu kadar umursamaz oynayabilirsin; oyun disiplininden "neden" koparsın; son 3 dakika içinde sanki futbol maçıymışcasına skorun üzerine yatmaya "niçin" kalkarsın ve tanjeviç sen bunu kenarda "niye" görüp müdahale etemezsin; ömer onan koca bir çeyrek hangi akla hizmet kenarda oturur... gibi sorular uzatılabilir elbette. efes pilsen ise ilk üç çeyrek teslim bayrağını çekmişken ayağa kalkmasını bildi. ama o teslim anlarında bile oyun disiplininden kopmadılar. bu da onların basketbol kültüründen geliyor ve efes pilsen'i efes pilsen yapan en büyük değerlerden birisi bu. tek üzüntüm mirsad türkcan'ın emeğinin ve hırsının galibiyet ile taçlanamamış olmasıdır. yoksa efes pilsen maçı kazanmayı gerçekten haketti. bence serinin en kritik maçı yarın gece oynananacak. ve o maçı kazanan takım şampiyon olacak. çoğu kişinin aklında serinin yedinci maça gideceği inancı var. ama bu seri yedinci maça gitmez. seri mutlaka 4-2 biter. he kim şampiyon olur orasını birbirlerine sürekli maçı ikram eden ergin ataman ve bogdan tanjeviç ikilisi belirleyecek. bize de salonda ya da ekran başında izleyeceğimiz keyifli ama bir o kadar da sıkıntılı maçlar silsilesi kalacak. ama ne olursa olsun i love this game..
  1 ... free your mind