bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yarın akşam saat 8'de abdi ipekçi spor salonu'nda oynanacak olan çok önemli maç. 7 maçlık bbl playoff final serisinin 3. maçıdır.

  ilk 2 maçı deplasmanda alan fb'nin, kendi evindeki o atmosferde maçı alabileceğini düşünmekteyim. alır inşallah. alır mı alır.

  ayrıca, diğer maçlar gibi, tbl'nin sitesinden maçı, championship manager'da maç takip eder gibi takip edebileceksiniz. girince yukarıdaki "naklen maç takibi bla bla x y z hede" şeklindeki e tıklamanız yeterli olur (şu anda öyle birşey yok, maç saatinde çıkıyor).

  http://www.tbl.org.tr/beko/index.asp
  2 ... cherry no kokimiyoi
 2. 2.
  normal süresi 75-75 biten maç. uzatmaya gitti yani. çok ilginç şeyler oluyor, spormax yayınlıyor...
  ... mavi balina hem de minik
 3. 3.
  fenerbahçe'nin onikinci adamının , altıncı adam olduğu maçtır. teşekkürler altıncı adam.
  -1 ... ziver
 4. 4.
  fenerbahçe maçı vermek için uğraştı resmen ve bunda başarılı olmak uğruna çok önemli adımlar attı. yaklaşık 50sn sonra bunu başarma ihtimalleri çok yüksek, yine ve yine, ulan fener
  1 ... mcyc
 5. 5.
  fenerbahçe' nin son dakikalara kadar maçı 10 sayı önde götürürken 91- 98 mağlup olduğu sinir bozucu maç olmuştur.
  ... sacmasapan
 6. 6.
  fenerbahçe'nin 3. çeyreğin başında 53-38'lük skorla 15 sayı öndeyken efese resmen ikram ettiği ve seride durumun 2-1 olduğu maç.
  ... cemali
 7. 7.
  mirsad'ın çabalaranın solomon tarafından bok edildiği maç olmuştur.
  1 ... aristo socrates ve smile yk
 8. 8.
  Sinir kat sayılarının tavan yapmasına sebep olmuş, göz göre göre giden maç. Mirsad'ın çabalarına yazık olmuştur.
  ... hide and seek
 9. 9.
  mirsad'ın o ribauntları yaptıktan sonra tribünlere dönüşü ve suratındaki ifade o gözlerden çıkan alev sadece ona üzüldüğüm maç olmuştur. nba'den draft edilmiş, euroleague'de mvp olmuş bir oyuncu bu yaşında bu istek bu kazanma hırsı inanılmaz.

  maçın kaybedilmesini ise tanjevic'in 4 kısaya dönmemesine bağlıyorum ve oyuncu süreleriyle o kadar çok oynadıki normal rotasyonu değiştirdi. gereksiz işlere girdi paşa paşa dönse 4 kısaya o üçlükleri yemezdi fenerbahçe. bir de solomon çok top kaybetti be hacı.
  1 ... shilmyro
 10. 10.
  inanılmaz bir seyirci vardı dün abdi ipekçi'de. merdiveneler dışında her yer doluydu.

  ergin ataman'ın arkasındaki 15 kişilik fb tarfatarı ayrıca harikaydı, ergin ataman'ın her hareketinde yanlarında getirdikleri emzikleri sallıyorlardı.

  şurası bir gerçek ki fenerbahçe, efes'ten daha iyi bir takım, dün akşam shumpert'in her attığı girmese, tanjevic'in yanlışlarına rağmen rahat bir galibiyet kazanmış olucaktık.

  efes'in yerlileri, kerem gönlüm, kaya peker, ender aslan ve kerem tunçeri ile fener'in yerlileri arasında dağlar kadar fark var. öyle ki dördünü de verseler bir ömer onan'ı bir mirsad'ı vermem karşılığında.

  fenerbahçe'nin bu kadar rahat götürdüğü maçı son 3-4 dakikada vermesi gibi bir durum bir daha olmaz.

  diğer iki maçı rahat kazanacak olan fenerbahçe, bu sene 4-1'le şampiyonluğunu ilan eder
  1 -2 ... yalnis