bugün

gerçekleşme ihtimali bile ürkütücü olan zirve... tanrı bizi korusun...
(bkz: şaka)
(bkz: yok canım inanmam yoktur böyle bir zirve)
23 haziran 2008 esra ceyhan la ya gidiyoruz zirvesi olarak bazı özel sebeplerden ötürü tarihi ileri alınan zirvedir.ke$ke hafta içi hergün gidebilsek naturel sunucu esra ceyhan'ın programına.o nur yüzünü hergün görebilsek öpsek, koklasak, birbirimize sarma$ık gibi sarılsak fantezilerimizi sözlüğe ta$ımasak.
(bkz: gençlik nereye gidiyor)
(bkz: uludağ sözlükten soğuma nedenleri)
efendim, milletin finalleri varmış. eh, ben de daha ilk sınavda, bütünlemeye kalmayı garantilemişim. bu sebeptendir ki 23 hazirana alınan zirvedir. itirazı olan şimdi konuşsun * yada sonsuza kadar sussun. *
puandorg

(bkz: 23 haziran 2008 esra ceyhanla ya gidiyoruz zirvesi)
o gün "esra erolla desti izdivaç"ta ev, vaadiyle bazı olgun bayanları kandıracağım için bulunamayacağım zirvedir. ayrıca esra erol varken esra ceyhan da neymiş diye soruyor insan. o doksanlarda kaldı. neyse ben biraz daha orjinal vaad bulayım en iyisi.
esra ceyhan degıl de esra erol olsa adı da evlenmeyen kalmasın zırvesı olsa ne guzel olurdu lan.
(bkz: şakaysa nanik ciddiyse kihkih)
kesinlikle geleceğim zirvedir.

esra abladan her türlü yardımı isteyeceğim, ayrıca her türlü şifalı bitkinin prospektüslerini alacağım zirve olacaktır.
sözlüğün en ciddi zirve girişimidir.

zira hedef esra ceyhan'dır ve dönüş yolunda hemen tüm yazarlarımızı bilinçlerini kaybetmiş bir şekilde, esra ceyhan gibi yalandan gülümseyerek ya da yavaşça kafa sallayarak, tuhaf ruh hallerine bürünmüş bir şekilde bulabiliriz...

önerim: zirvenin kontenjan dahilinde oluşturulması, gidecek yazarların ön elemeden geçirildikten sonra sağlık kontrolüne tabi tutulması, psikolojik testler ve dayanıklılık testlerinden sonra, son bir kez daha katılımcı adayına: "arkadaşım emin isin bak?! gittiğimiz yol zorlu bir yol, gitmek var dönmek yok, daha kötüsü gittiğimiz gibi dönememek var..." diyerek olayın ciddiyeti tekrardan kavratılmalıdır...

(bkz: allah yardımcınız olsun yiğitlerim)

(bkz: ben yokum)
finallerim tam olarak 9 haziran'da başlamasından mütevellit asla katılamayacağım ve bundan dolayıdır ki üzüntüden dolayı ince hastalığa yakalanacağım zirvedir. eğer ki kameralardan "burdan fabala'ya selam ederiz" diyerek beni de anımsarsanız belki derin yaralarıma bir miktar tuz serpmiş olup en azından en kısa sürede bu bunalımdan çıkmama yardım etmiş olursunuz.
henüz zirvebox'ta yer almamış zirvedir. çok ciddiyiz.
şimdiden çok eğlendiğimiz zirve, programa türküler ve oyun havalarıyla başladık. daha aile kavgalarında ağlayıp değerli fikirlerimizi beyan edicez, çok eğlenicez çok.
kesinlikle katılmak istediğim zirve. konuk olarak da katılabilirim ayrıca. kocam evi terketti, başka bir kadınla yiyor paraları. ben burda aç susuz oturuyorum 12 çocuğumla. bir yardım edin ey sözlük ahalisi.