bugün

sosyal devletin ne olduğundan haberi olmayan siyasal islamcıların yol açtığı facialardan biri daha.
bu kadar sahte alkolun yaygınlaşmasının tek sebebi üzerinden alınan fahiş vergiledir.

https://www.ntv.com.tr/tu...di,hT8CRO_RTkSmBWlQi9cBWA
insanlar pahalılıktan dolayı her şeyi evde yapmaya başladı.
Çözümü çok basit. içmeyince sahte içkiden ölmüyorsun.
Kendileri yapmaya kalkmıştır. Sanki saksıda domates yetiştiriyor. Kotu örnek bunlar. Haram . Hadi haramı helâli düşünmüyorsunuz diyelim , sağlığınızı bari düşünün.
aslında sahte içki değil, yüksek vergi ve hayat pahalılığı onları ölüme sürükleyen şey...
içki öldürmez ickiden vergi alan akp öldürür.
Afrika ülkesinde yokluk içinde yaşayan insanların olduğu durumdayız.

Bazı dangalaklar "içmeseydin günah ben içmiyorum" demiş.

Düdüklü tencere için yerde bir biri ile boğuşanlar için de git yemeğini toprak kap da pişir veya çiğ ye deyin.

Dünya ortalamasının altında et süt balık yumurta bal kaymak tüketenler için de ben vejeteryanım yeme deyin.

Çöp olmuş 5 - 10 yıllık Bilgisaray tablet telefonları TV beyaz eşyaya vereceğin parayı birim olarak düşününce (Euro dolar TL olarak değil de 1 lira veya 1 dolar 1 birim para olarak düşününce) Avrupa'da 2. El araba fiyatı ödemeye (bu eşyaları sıfır alsan Avrupa'da bu tutara lüks sıfır araç alırsın) isyan edene de kullanma de.

Karadeniz de çayın vatanında millete çay atılıyor, insanlar bu çaydan almak için bir birini eziyor, salgın sosyal mesafe hak getire.

10 şişe içki parasına 1 ay çalışan insanların olduğu ülkede sahte içkiden ölümler normal sonuç.
insanlar sahte içkiden değil, yüksek vergiden ve fakirlikten ölüyor.

Sadece sahte içki mi?
Sahte Sucuk peynir tereyağı zeytinyağı et bal vb gıdalarla da ölüyor, hemen değil de yavaş yavaş ölüyor.
Haram diye saçmalamayın, helal gıda diye satılan ürünler yüzünden de insanlar ölüyor.
Bunu anlayacak akıl, görecek göz, kabul edecek ahlâk ve etik değerleri olmayan bazıları saçmalıyor demek bile hafif kalır, bunlar insanlığını inkar ediyor da farkında değil.
arkadaşlar yapmayı ve özellikle "almayı" bilmiyorsanız girişmeyin şu işe.
Biz geçen seneden beri yapıyoruz bir bok olmuyor.
Alınan vergiler sonucudur bunlar. Zerre helal etmiyorum benden alınan fazla vergileri.

Allah size yemeyi nasip etmesin !!!

Sadece alkol mü? Maaşlardan alınan gereğinden fazla gelir vergisi, gıdadaki fahiş vergi ve zamlar, sigara, artık araba da alamıyoruz. Alacağınız zaman 1 değil, 2 tane de hükümetimize alıyoruz.

Zerre hakkım varsa, haram zıkkım olsun size ve tüm yandaşlarınıza !!!
güncel Önemli Başlıklar