1. 29.
    allah güç kuvvet ve zihin açıklığı versin türk askerimize. operasyonlarını başarılı bir şekilde tamamlayıp sağ salim geri dönmeyi nasip etsin. bizim güvenli bir şekilde yaşamamız için canlarını ortaya koyuyorlar. allah razı olsun hepsinden.
    1 ... yalnizlik mahkumu
  2. 28.
    mehmetçiğin karadan sınırı aştığı harekat. elbette karadan daha dikkatli olunmalı.

https://www.sozcu.com.tr/...ekati-da-basladi-5380333/
    ... acele etme papaz efendi
  3. 27.
    az önce sela okundu. allahallah falan diye düşünürken kutlu harekatımız için olduğunu anladım. allah her daim yollarını açık etsin, gözlerini-kulaklarını dört eylesin, gittikleri gibi zaferle gelmelerini nasip eylesin. amin.

beni tek korkutan şu. teröristler hazırlık yaptılar. yani hazırlık yapacak vakitleri oldu. özellikle sivil giyindiler. askerimiz çok dikkat etmeli.
    3 ... aeneskral
  4. 26.
    türk silahlı kuvvetleri'nin ve bunlara bağlı yerel birliklerin 25 km içeri girdiği bilgisi geçen harekat. kısa zamanda yüksek hız olarak değerlendirilebilir.

"sularında Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde okullar tatil edildi. Yine aynı saatlerde TSK’nın Talebyat ile Resulayn’da 25 kilometre kadar içeri girdiği ve terör örgütünün mühimmatının imha edildiği belirtildi."

https://www.sozcu.com.tr/...atinda-son-durum-5379961/
    1 ... acele etme papaz efendi
  5. 25.
    Mevlam koruyucuları olsun. Öyle bir güven eksikliği yaşıyorum ki eğer bir gün biri çıkıp, savaştayız, trump, yok amariga, dıj güçlerin oyunu bu sıkıntıarın, sebebi demez inşallah. inşallah hayalini kurduğumuz yarınlar için oradayız, onlarca yıldır bu terör belasına yiten canlar, aileler, gaziler. her yıl harcanan yüzlerce milyar dolar heba son bulur. Son bulur da bari çocuklarımız gün yüzü görür. Allah yar ve yardımcıları olsun, ayacıklarına taş değdirmesin. Ocaklara ateş düşmesin, sen koru yarabbi.
    Amin.
    2 ... huzursuz adam
  6. 24.
    Kahvelerde bile suriye harekatını konuşan yok, televizyonlarda müzik, spor kanalları açık aq..
    iktidar feci sıçtı.
    2 ... bayandanazkullanilmis
  7. 23.
    Şu kopan fırtına Türk Ordusu'dur Ya Rabbi
    Senin uğrunda ölen ordu budur Ya Rabbi
    Taki yükselsin ezanlarla müeyyet namın
    Galip et, çünkü bu son ordusudur islam'ın!
    5 ... dereyedusenyakamoz
  8. 22.
    içimde çok kötü bir his var arkadaşlar ve ne yazık ki ben tahminlerimde pek yanılmayan bir insanım dünden beri içim çok karanlık bu kötü bir şeylerin başlangıcı mı göreceğiz.
    1 -1 ... hellenicperson
  9. 21.
    Gazanız mübarek olsun.
    4 ... lipsos
  10. 20.
    allah yar ve yardımcınız olsun aslanlar.
    3 ... kristiyanomessi