1. 1.
  yabancı ajansların geçtikleri son dakika bilgisi.

  tayyip erdoğan'ın başladığını chp, mhp ve iyi parti genel başkanlarına bildirdiği harekat aynı zamanda.
  edito.

  "Bloomberg haber ajansı, Türk yetkililere dayandırdığı haberde TSK'nın Suriye'ye giriş yaptığını öne sürdü. Haberde Türk ordusunun Suriye'nin kuzeydoğusuna giriş yapıldığı belirtildi."

  https://www.sozcu.com.tr/...u-suriyeye-girdi-5379090/
  3 ... acele etme papaz efendi
 2. 2.
  Yaşasın yaşasın .samda cumayida kilalim...
  3 -2 ... karimi yiyolar ya
 3. 3.
  fırtınalar yaratan bir ırkın ahfadıyız olm ne sandın.

  gazan mubarek ola ey şanlı ordu.
  5 -1 ... ibni maymun
 4. 4.
  genelkurmay dan açıklama gelmeden gaza gelmemek lazım.
  4 ... rockonbaby
 5. 5.
  iyi bok yediniz dedirten durum.
  (img:#1915470)
  2 -20 ... cileksultan
 6. 6.
  “Türk ordusu, Kürtleri sınırdan uzaklaştırmak için Suriye’nin kuzeydoğusundan giriş yapmaya başladı” değil, “Türk ordusu, terör unsurlarını, ülkemize kast edecek hainleri sınırdan uzaklaştırmak için Suriye’nin kuzeydoğusundan giriş yapmaya başladı” denilmeliydi.

  allah türk ordusunun ayağına taş değdirmesin inşallah.

  açık ve net evet.
  7 -2 ... chessplayer
 7. 7.
  türk jetlerinin belirlenen hedefleri vurmasıyla başlamış harekat.

  9 ekim 2019 türk ordusu nun suriye ye girmesi

  https://www.sozcu.com.tr/...-harekat-basladi-5379736/
  2 ... acele etme papaz efendi
 8. 8.
  kardeşlerim dualarımız sizinle.

  umarım kılınıza zarar gelmez.
  15 ... rockonbaby
 9. 9.
  sıfır kayıpla atlatır döneriz inşallah. havadan çalışmak daha mantıklı tabi radarlar izin verirse, kim dost kim düşman belli değil.
  5 ... masklavi
 10. 10.
  yine gariban çocuklarının öleceği, vekil, siyasetçi, zengin çocuklarının bodrum, istanbul gecelerinde fink atacağı gerçeğini değiştirmeyen operasyondur. maalesef yine tek göz gecekondulara türk bayrağı asılacak, mahallesindeki sokağa ya da parka adı verilecek, babası delik ayakkabısı ile evladının cenazesini karşılayacak, annesi feryat figan eşliğinde acıdan kederden kendi dizlerini dövecek, omzu kalabalık bir komutan gelip babaya sarılacak, vatan sağolsun diyecek, ya sonrası, kalabalık çekildikten sonrası, ev halkının bir başına kaldığı anlar?
  ateş düştüğü yeri yakıyor evet, ben zenginlerin evine de ateş düşsün demiyorum, kimsenin evine ateş düşmesin, hiç kimsenin evladı kendinden önce ölmesin istiyorum, bu acıyı yaşamasın diyorum. her götümüz sıkıştığında her ekonomik ya da siyasi darboğazda suriye, terör ,işid gibi konular neden öne sürülüyor ya da her seçim öncesi, her şey oluş ateş pahası, ekonomi yerlerde, insanların açlık sorunu varken bir de operasyona kalkmak tam anlamı ile ülkeyi felakete sürüklemektir. tayyip reyiz yine bir mermi kaç para haberiniz var mı diyerek zamları dayayacak, zamlara laf edeni de terörist ilan edecek, milletin bekaası mı önemli zamlar mı diyecek. ve biz de yiyeceğiz. afiyet olsun.
  7 -5 ... komikhobbit