1. 1.
    iyi dediğim hasta bir gün yaşamıyor üzgünüm :( daha sabah yemeksepeti öyle şöyle dedik akşamında yemeksepeti bozuldu. tam ekşi sözlük rezaleti diye birkaç dakika önce o kadar verdim veriştirdim şu anda uludağ sözlük tamamen dağılmış durumda.

ikide bir dışarı atması, entry silmesi, oylamayı yanlış yapması, error kodu ekrana basması, yavaşlık.

bilerek mi yapıyorsunuz anlamıyoruz ki? disk mi bozuldu, data center mi çöktü, kabloyu fareler mi kemirdi amk ne oldu?

yıl 2018 insaf be.
    5 -4 ... rootz
  2. 2.
    Sözlüğe henüz gelmiş masum ve şaşkın bakışlı bir yazar olarak beni üzen tuhaf rezalettir. Enteresan bir hoş geldin deme şeklin var ismail. hesaptan düşüyoruz, oylama yapılmıyor, mesaj atılmıyor. Ama herkesin bir ekmek kapısı var oynamayın ayıp...

not: bu arada vay be ekim ayı gelmiş.
    15 -3 ... lord marcus amoralist primses
  3. 3.
    Ben de bir tek beni dışarı atıyor sanıyordum.
    Oh şükür herkes atılmış.
    4 ... turkmen begi
  4. 4.
    (bkz: sözlükte oylama butonunun bozulması/#40387678)
    2 ... serdarsl06
  5. 5.
    ismail epey çıkınladı parayı herhalde, sözlük mözlük umurunda değil.

adam fuar fuar gezip kitap tanıtımı yapıyor.

orhan pambık sanki kavat.
    5 -2 ... lucius vorenuss
  6. 6.
    yine seviştirmedi.

erekte olanlar gergin.
    2 -3 ... liliith
  7. 7.
    düzeldi sanki en azından sözlük hızlandı ama oylama hala çalışmıyor.
    -1 ... rootz
  8. 8.
    entry girebiliyorum ama aynı zamanda login olmam lazım. doğrudur sadece gözlerimden ateş çıkaramıyorum.

https://i.resimyukle.xyz/IAAL70.png
    1 ... rootz
  9. 9.
    Ya bu sözlük ne rezaletler gördü akıllı olun lütfen.
    1 ... ukulelelelli yar
  10. 10.
    hayatında 1 tane site kurmamış, proje yönetmemiş adamlar rezalet diye ahkam kesiyor.

rezalet bu işlerin arka tarafında yaşanıyor. saç, baş yolduruyor. kodlamada kritik bir yerde 1 harfi yanlış yazar yada bir şey unutursanız olabilir bu tür şeyler sayın çokbilmişler.
    1 -2 ... onur 55