1. 1.
    Tercümesi ''9 Ekim 2018 Fikret Orman Ağlama Toplantısıdır'' leş gibi ve yaşlı bunak kadroya sahip olan bjk, lehine olan tüm lobilerine rağmen kazanamadığı için zaten var olan geleneksel beşiktaşlı ağlama şenliklerinin 100.sünü resmi olarak başlatacak.

Gerçekten ayıp. Tff, hakemler, medya her yer bjkli dolu hala ağlıyorlar. Bu ülke'de futbol izlenmez. Hesabımı kapatıyorum. Haya duydum.
    9 -15 ... cimbomlu yazar
  2. 2.
    Yine yoğun şekilde ağladı her zaman ki gibi. Temcit pilavı gibi ortaya yine hakemleri attı, klasik bjkli davranışıdır. Hakemler üzerinde baskı kurmadan Galatasarayla başa çıkamayacaklarını biliyor bjkliler. Haya duydum.

9 Ekim 2018 Fikret Orman Ağlama Toplantısı diye tarihe geçmiştir.
    3 -5 ... cimbomlu yazar
  3. 3.
    Aferin abisi aferin işi gücü bırakacaksın beşiktaşın başkanının toplantıda ne dediğinni takip edeceksin. Aldığı nefesten haberin olacak aferin.
    8 -7 ... frekans
  4. 4.
    çakma Aziz Yıldırım birde utanmadan mevlanadan örnek verdi ya.
    2 -6 ... senrey26
  5. 5.
    Fikret orman 'ın adil yönetim istemesinden neden bu kadar rahatsız oldu bu renkli arkadaşlar?

Niye hakemler eşit hak dağıtsınlar demesine bozuldular?

Ayrıca gündemi türkiyede gündemi uludag sözlük sanan mallar var.
    Bak buda türkiye gündemi.

9 ekim 2018 fikret orman basın toplantısı
    4 -4 ... forza besiktas
  6. 6.
    Son derece haklıdır başkanımız. fenerbahçeyi koruyorlar hala. Son maçında başakşehir'in golü verilmedi yeter artık
    5 ... u my bitch now
  7. 7.
    dinlemedim, mağdur muymuş yine? babel'in ofsayttan attığı ama kuralı 50 büklüm yapıp o şekilde yorumlayarak nizami denilen gole de değindi mi?
    4 -4 ... masklavi
  8. 8.
    “Edep, aklın tercümanıdır. insan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir."

Yargı dağıttı reis.
    3 -2 ... frekans
  9. 9.
    ağlamıyorum gözüme 150 milyon kaçtı len mq.
    4 -1 ... tuik
  10. 10.
    fiko ağlamadan önce son maçında bjk li oyunculara çıkmayan kartlara baksın. tamam her takım lehine/aleyhine kararlar verilebilir lakin bundan şikayet ederken önce bi durup düşünmek lazım lan şimdi bunun zamanı mı diye.

ayrıca çok siklendiğini iddia fikonun diğer takım taraftarlarınca taşak geçilmek sureti ile hashtag yapıldığının farkında değil bu da ilginç.
    3 -5 ... flat head