1. 1.
  hep onlar yazacak değil biraz da biz yazalım. ne zaman çevremde sözlük konusu açılsa ekşi sözlük çok iyi ama üç yıl onay bekliyorsun falan diyen bir tip mutlaka yerden bitiyor.

  bu bugün de oldu. yıllar sonra login oldum ve karşıma gelen ilk başlık ekşi sözlük borsa grubu oldu. zaten forum chat tarzında entry girilmesini bırak adamlar entry yazmaya özen gösterip tenezzül dahi etmemişler. bir de eski mod'luk var bir bakalım yazarlara ne zaman yazar olmuşlar diye içimden geldi.

  birisi 2018'de ilk entry girmiş 2018'de hemen alelacele yazar yapılmış, diğeri de 2012'de ara vermiş ama nedense aşka gelip 6 yıl aradan sonra 2018 yılında yazmaya devam etmiş ikisi aynı imla hataları aynı tip entry'lerle karşıma çıktılar. belli ki ikisi de aynı kişiye ait.

  https://i.resimyukle.xyz/4zI2S9.png
  https://i.resimyukle.xyz/14PzQR.png
  https://i.resimyukle.xyz/M2M2ze.png
  https://i.resimyukle.xyz/K9efUx.png
  https://i.resimyukle.xyz/xx0yyx.png
  https://i.resimyukle.xyz/7VNze9.png
  https://i.resimyukle.xyz/7z98bA.png
  https://i.resimyukle.xyz/2xxOxM.png

  sen de burada dur ekşi sözlük öv 3 yıl yazarlık bekle sonra da avukatlığını yap. kusura bakma da yaman iki yüzlüsün.
  3 ... rootz
 2. 2.
  hristiyan görünümlü ateistlere az bile oh olsun.
  -2 ... sgt gary roach sanderson
 3. 3.
  hayır yani böyle bir başlık açıp prim vermeyecektim fakat başka bir başlıkta birisinin uludağ sözlük için giydirdiğini görünce içim el vermedi.

  biz burada cümle sonuna nokta koymamış, forum chat tarzı entry girmiş, yanlış kelime yazmış veya küfürlü başlık açmış insanları elerken, bu konuda zall bir entry'sinde uludağ sözlük popülerin kurbanı olmayacak son anına kadar google reklam gelirleri ile ayakta kalacak derken ayrıca bu reklamlar login olmuş yazara değil de dışarıdaki okuyucuya gösterilmişken hala nasıl uludağ sözlük için rezalet diyebiliyorsun?

  çok sinirlendim. hepiniz gidin ekşi sözlük'te yazın sizi tutan oldu mu?

  şurada kendi içimizde kavga ediyoruz, birbirimize giydiriyoruz ki hiç sakıncası yok yeri geliyor troll oluyoruz yeri geliyor beraber üzülüyoruz da nankörlüğün bence bu müssesede asla yeri yok.

  adam açıkça demiş ki ne yaparsanız yapın formata uyun, hakaret edip başımı belaya sokmayın bir de ilginç bilgiler girin ki aramalarda çıksın ben de para kazanayım siz de eğlenin.

  zall'a bu defa sonuna kadar hak veriyorum. ekşi sözlüğe gelince:

  ekşi sözlük zall'ın ve tüm uludağ sözlük yazarlarının taşağına kurban olsunlar.
  2 -1 ... rootz
 4. 4.
  burada yazdığımdan sonra hem başlığı düzeltmişler hem de başlığı açan torpilli iki yazarı da çaylak etmişler. uludağ sözlük'ten ta ekşi sözlük'e moderasyon desteği veriyoruz.

  hahaha. neyse daha çok öğreneceğiniz şey var da uludağ sözlük'te prim yapmak istemiyoruz.
  3 ... rootz
 5. 5.
  Eksi sozluk, ssg vedasindan sonra kanzuk devrinde zaten duraklama donemine girdi. Lan 3 kere yazarlik aldim 6 ayda yazar oldu ucu de. Ayni ip, ayni bilgisayar. Yani yazar alimini mekaniklestirdiler. Uludag da 7 entry girince otomatik yazar oluyorsun zaten ama kimse bunun aksini idda etmiyor. Hele sevgili rootz un belirttigi reklam politikasi var ki allah allah. Ulan entryden cok reklam var. Uludag in sadece marketing i dusuk. Getirse sevgili zall bize celal sengor u falan biz bokunuzu yediniz mi diye mi sorariz adama? Capsiz amk eksi yazarlari. Burada moderasyona falan salliyoruz ama kendi aramizda iyiyiz. Benim bir suru dostum oldu 11 yilda burada. Bir suru insan tanidim. Basim sikistiginda aradigim, mutlu oldugumda kostugum insanlar.

  Lan eksi nin amk bize bir sey olmasin.
  5 -2 ... ruut altmis alti
 6. 6.
  kayıtlara düşsün, kafası karışmış ekşi sözlük moderasyonu başlığı önce ekşi sözlük borsa grubu diye düzeltti. ben yine buradan yazdıktan sonra başlık sözlük yazarları borsa grubu olarak değişti.

  eğleniyor muyuz gençler?
  3 ... rootz