bugün

donald trump'ın yaklaşık yarım saat önce zamanında bill amcanın asıldığı ve hillary'nın ''al şu parayı olanları unut'' diyerek bastırmaya çalıştığı kadınlarla bir basın toplantısı düzenlemesiyle iyice kızışacağı belli olan münazaradır.
Kaset sonrası çok ds önemli olmayan munazara. Ilkini zaten clinton kazanmsti.
simdiye kadar hep clinton agir basiyordu ancak bugun farkli konulara sahit olduk, trump son 15 dakikadir hillary ı fena tokatladi, hillary cikacak yol bulamayinca konuyu degistirelim diyor, bu trump cirkeflik edip en sonunda monica mevzusunu acarsa sasirmam zuhahahah.

yabanci sitelerde dolasmayin direk cnn turk u acin veriyor zaten.
trump tokat manyağı yaptı ya la.
comarlarin bos yere goy goy yaptigi munazara. ulan ben amerikada yasiyorum sizin kadar ilgilenmiyorum, size ne oluyor la ? sirf birseyler biliyorum susu vermek icin s.kim s.kim muhabbet ediyorlar. yarin okulunuz yok mu sizin liseliler ?

hey allahim bir de trump bilezik gibi geciriyormus... sanki bunlara geciriyor. trump kurtarcak sizi evet.
rusya, iran, esad, isid, musul, halep, kurtler, araplar, sunniler, herkesin adi gecti tek yerde turkiye ismi gecmedi, putin reis istanbulda bunlara bi kement atsin artik.

iki cumle kilit cumleydi

trump "radikal islami teror" ifadesini kullandi,
hillary "kürtler en iyi dostumuz oldu" onlari silahlandiracagiz.

ikiside cok tehlike arz eden ifadeler, ikisinden biri illaki kazanacaksa ben trump ı tercih ederdim, ancak cok buyuk ihtimalle hillary secilecek.