bugün

bizde de vardı böyle bir böcek. sineğin teki lavabonun duvarında öylece durdu aylarca. iri de bir şeydi. Ölü olduğunu düşündüm ama ellemedim. şuan yok ama noldu bilmiyorum.
küçükken kardeşimle birlikte kapının üzerinde yaşayan hayrettin isimli örümceği hatırladım.. o da bizi görünce hiç kımıldamadan durur ölü taklidi yapardı..
abi senin böcek vardı ya. hah işte bu 9 aydır tavanda duruyodu, senin böcek öldü abi.
ben dükkanda çalışırken bi tane helikopter böceği girmişti içeri

apar topar attim kendimi dışarı, kapiyi da üstüne kilitledim korkudan aq. sonra baktım tavanda sabitlendi kaldi, korka korka açtım kapıyı girdim içeri ama hareketlense jason statham gibi uçarak aticam kendimi disari o moddayim.

öyle kaldı o böcek 1 aydan fazla bi süre, her dukkana gelisimde kontrol ettiğim ilk sey oydu yerinde oynama yoksa kafam rahat calisiyordum, sonra bi gun baktim yerinde yok aq, bir anda ortam buz kesti nefes almayi bile kestim acaba ne cehenneme pustu diye, aradim taradim ama bulamadim herhalde diğer vardiyadaki adam çıkardı dışarı.

enteresan bir durum yani nasil yapiyorlar bunu anlamiyorum.
böcek değil, kan alacağım derken g*tünden kan alınan geberik sivrisineğin tavanda bıraktığı izdir o.
dinleme aletidir.
Bi dürt bakem belki gider.