bugün

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/9861714.asp?top=1

cesetle yemek yeme konusunda bir fantezi.
acaba yerken fonda keman ve sofrada mum ışığı kullandı mı, işte temel sorun.
Sevgim nefrete dönüşmüştü onun için öldürdüm. Öldürdükten sonra ise nefretim sevgiye dönüştü. Sürekli olarak onu çamaşır suyu ile yıkıyor. Yanına yatıyor ve karşısında yemek yiyordum.

bu ne sevgidir ya adamı resmen çitilemiş dedirten durumdur.
"Sevgim nefrete dönüşmüştü onun için öldürdüm. Öldürdükten sonra ise nefretim sevgiye dönüştü."
(bkz: diyalektik)
(bkz: sen ne biçim bir hayvansın)
"duruşma şahitlerin dinlenmesi için ertelendi" ifadesiyle biten dha kaynaklı haber. adalet mülkün temelidir ya, işte buna bin şahit diyorum!*
adam sevgilisini karısının yanına getirip bir de karısından yemek istemesi, ayrıca sevgilisiyle evi terkedip gece dönünce karısını dövmesi gayet normal de kadının 9 ay kocasını saklaması mı anormal?
cinnetin sınırında olan bir kadının yaptıklarıdır. itilmişlik, istenmeme, karşılıksız bir aşk, sürekli kullanılma durumunun bir sonucudur.
insanın kanını alan haber. be kardeşim, tamam kocandır, bir yerden sonra anlaşamazsınız, senin yerine başka kadınlarla birlikte olur; hayvanlığıdır, illaki yapacaktın bir şey... hiç olmadı sakat bırak, ne bileyim, bir uzvunu (!) eline ver, eğer çok adil bir ortam oluşturmak istiyorsan,- ki bir insanı öldürmek ya da, sakat bırakmak ne kadar stabil bir durumdur onu da tartışmak gerekir - ama yine de bu haber insanlığın nerelere sürüklendiğine de delalettir.
-9 ay cesetle yatip yaninda yemek yedim.
-iyi bok yedin.
(bkz: cesedi yememek için kendimi zor tuttum)