bugün

paradoksLarın sıkça yaşandığı zirve.. geLiyorum.. hayır hayır geLmiyorum.. işim oLmassa geLirim.. işim var sanırım geLemiyecem..

(bkz: ced kim Lan) *
kambersiz dugun mulayimsiz zirve olmaz deyip gelecegim dedigim zirvedir.
babayı alsın fatal , babayı isteyen getirsin dediğim dediğim zirve.*
benim de katılacağım zirvedir. ama çok az bir zaman kalmasına rağmen hala netleşmemiş olması adamı kaosa sürükler, demedi demeyin. "sally gelecekse ben de gelirim" diyeyim, tam olsun.
edit: bir alt entryde cedric'ten tokat gibi bir entry yer almaktadır.
ne yapsam bilmiyorum dediğim zirvedir. ne birisi için katılacağım zirvedir, nede benim için birilerinin katılacağı zirvedir.
komikimben için katıLacağım zirvedir..
gönlümü almak isteyen arkadaşlarımın bana duygulu anlar yaşattığı zirvedir.
yalan olmuş zirvedir.
(bkz: geçmiş olsun)
duygusaL anLarın yaşanıp tüm yazarLarın göz yaşLarını tutamamasına neden oLan zirve.. * *
katılımcı kişisi 24, ayrılan yer 20 kişiliktir. bundan yola çıkarak 4 kişi kucakta gezecek olmalıdır.
(bkz: konusuz zirve) *

yazın adımı geliyorum ben de...
arkadaşLar zora sokmayın oLayı.. ayarLarız.. yer sorun oLmaz.. siz geLin gerisini bize bırakın.. aaaa amma sorun yaptınız.. dağıLın Lan şimdi.. *
(bkz: ormia) ile katılacağım zirve olacaktır. açılın ulan...
cedric'in gerçek organizatörü açıklamasını beklediğim zirve. aaa hadi ama. *
uludağsözlükte her şeyin zirve yapılabileceğinin kanıtıdır
mekan güzel, saat gayet uygun, e organizatörde zaten bu konularda tecrübeli, rüştünü isbat etmiş;
(bkz: 30 temmuz 2006 istiyorsan makara istikamet on numara zirvesi)
maksadına ulaşacağının eminliği ile katılacağım zirvedir...
benim de artık katılmam gereken bir zirvedir. ilk zirveyi kaçırışım hala yüreğimde sızıdır.
sektör haberleriyle sözlüğün bilgi içerikli, az ve özyazarı miksajın da uğrayacağı zirvedir.
Askerlık oncesı son woleyı gogsumde yumusatıp vuracagım zırvedır ... *
kimse gelmesin ben tek takılacağım dediğim zirvedir. * *
hep organize edecek değilim ya bir kere de ben konuk olayım dediğim zirvedir. tabi diğer uuserlar beni aralarına kabul ederlerse.
(#968065)
maksadına fazlasıyla ulaşmış zirvedir. bir muhabbet bir muhabbet gerçekten çok keyif aldım, bir çok yeni yazar arkadaşımla tanışmama fırsatı yakaladım. organizatörümüze teşekkürlerimizi iletiyor, böyle güzel etkinliklerin devamını bekliyoruz.
yalnız belirtmeden geçemiciim ki sözlük ahalisi çok sigara içiyosunuz canınıza yazık bee.
mekana 16.30 sularında gelmemle masaların hoppidi diye yer değiştirmesi bir olmuştur. hatta pekçok insan isim vermek istemiyorum ***** sandalyelerini kaptırmamak için yerlerinden kalkmamaya özen göstermişlerdir. o derece kalabalık bir zirve olmuştur. devedikeninin de doğumgünüymüş ben kendisini doğum gününde tanımış oldum ama olsun bir güzel pasta yemiş olduk. hatta biz bir dilimi yerken yine isim vermek istemediğim *** kişileri birkaç dilim pasta yemişler. çok içerledim. * nitekim güzel zirveydi organizatörlere teşekkürler. en yakın zamanda benim adıma da zirve düzenlenmesini talep ediyorum. *
çok uzaklarda olduğum için, malesef katılamadığım zirvedir.
güncel Önemli Başlıklar