bugün

Akhisar yenerse fenerin işi biter.
küme düşme hattı için kritik maç. ligin 15. ve 16. takımları karşılaşacak.
Küme düşme hattını ilgilendiren son derece önemli maç. Denk güçlerdeki iki rakibin karşılaşması öncesi beraberlik ağır basıyor.

görsel

Aynı hafta bir diğer küme düşme adayı Rize'nin Galatasaray tarafından basıp geçilecek olması iki ekibi de rahatlatan tek etken.
aralarında 1'er puan bulunan ligin iki vasat ekibinin karşılaşacağı maçta yenilen küme düşme hattında kalacak.
kazananın küme düşme hattından kurtulacağı maç.
sonucu Şampiyonlar Ligi finalinden daha önemli olacak maç ahahahahah.
FENER KÜMEYE!!!
Akhisar yenerse niye şaşıralım ki geçen sezon 3 maçta da yendiler zaten. Şaşılacak bir şey olursa o da Fenerbahçe'nin galibiyeti olur.
Alt sıraları yakından ilgilendiren maçta evsahibi olmanın avantajını kullanmak isteyen akhisar ağır basar.
2 ates hatti takiminin maçi yenen kümede kalir.
Feneri üzmezler dediğim maç.
Düşme hattında kritik randevu.
Akhisar geçen sene gezdire gezdire skiyordu feneri bakalım bıraktığı yerden devam edecek mi.
bak fenerliyim. kaybetsek daha hayırlı olacak. bu kadar net. bu maçı kazansak kumanla devam edip takımın sonra alacağı puanları hiç edecekler.
ersun gelsin diye maalesef fener yenilsin diyorum. ne hale getirdiniz bizi la.
fener'in 1-0 geride olduğu maç. 1 gol daha yerse düşme potasına girecek.
şaka maka bir fenerli olarak söylüyorum lig elden gidiyor...
Ben dahi Beşiktas taraftari olarak fenerbahçe nin kaybettiği puanlara artık sinir olmaya başladım. Lan bizim mahalleden 11 tane dayiya fenerbahçe formasini giydirip sahaya sürsen vallahi şu andaki konumdan daha iyi olurdu fenerbahce. O formanin agırligını hatırlatmali birileri...

Açık ve net evet.
KOEMAN HER HAFTA MAÇTAN SONRA KOVSUNLAR UMRUMDA DEĞiL DiYOR.. BU ADAM HALA FENERBAHCE HOCASI.. GERCEKTEN YAZIKLAR OLSUN BAŞKA HiÇBiR ŞEY DEMiYORUZ SiZE.
Bunu söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama fenerbahçe'nin "düşme hattından" çıkmak için mutlaka kazanması gereken maç.

Not; bjk
akhisar, zayıf rakibine acımaz.
Sanırım biz mevcut başkanı gözümüzde fazla büyütmüşüz...
olum, fenerin hücumda en etkili oyuncusu mehmet ekici. o da en son golünü 2 sene önce attı..
müteahhit seçiyoruz tesisle kafayı bozuyor holding sahibi seçiyoruz asgari ücretli futbolcu alıyor amk. bi hoca göndercek 6 ay mobbing yaptı.
Slimani 2. yarıya çıkmazsa yokluğu nerden anlaşılır? Cevap: Fenerbahçe'nin top kayıplarından. Sayı düşmüşse Slimani yok demektir.
akhisar'ın bizi en az 2 farklı yeneceği maç. böylece 16. sıraya gerileyeceğiz. yani düşme potasının içine girmiş olacağız. yarın kayserispor oldu da kasımpaşa'yı yenerse 17. sırada olacağız. yani en alttaki rize'nin bi üstünde ve küme düşmeye doğru emin adımlarla ilerlememize devam ediyor olacağız. şaka gibi.

fenerbahçe gibi köklü bir takımın taraftarları ise artık sesini daha şiddetli çıkarmaya başlayacak. yönetimin artık bir şeyler yapması gerek, yoksa iş çığırından çıkacak. gelecekse gelsin artık ersun hoca. ve reyes, neustadter, isla, şener, ismail, frey, slimani, benzia, ayew'in acilen gönderilmesi gerek. fenerbahçe'ye ar duygusu olan ve arma değerini bilen, iş ahlakı ve futbola saygısı olan futbolcuların gelmesi gerek. alex, rapaic, revivo, hooijdonk, tuncay, serhat, aurellio, appiah, emre, deivid, nobre, luciano, lugano, uche. bize bunlar gibi adamlar lazım. fenerbahçe yenildiğinde üzülecek, takımı için savaşacak adamlar lazım. gönderilecekler listesine yazdığım ''amaan ne olursa olsun bana ne ya çok da sikimde amk'' kafasında olan bu orospu çocuklarının gitmesi gerek.

edit: ben dedim en az 2 farklı yeniliriz diye.
güncel Önemli Başlıklar