1. 1.
    fas'ta bir profesörün yaşadığı dram!

9 çocuğu olan adamın kısır olduğunu öğrenmesi
    http://www.hurriyet.com.t...anma-davasi-acti-40815555

(bkz: kadınların şeytan olması)
    8 -4 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    okurken benim içimden bir şey eksildi yahu. ama şimdi hepsi tüpçüden midir, bahçıvandan mıdır ya da yarı yarıya mıdır, nedir? 9 çocuğun babası kimdir teşhir edilmeli, farklı babalar varsa onlar da teşhir edilmelidir. bu ne olm, bak yazarken yine darlandım. yazık günah ya. adam bir de profmuş.
    6 -1 ... t i b b
  3. 3.
    Yani yuh artik.
    Bir değil iki değil dokuz tane çocuk yapmış lan kadın.

Ben böyle insanların ta...
    5 ... insan olmaya ceyrek kala
  4. 4.
    (bkz: dokuz doğurmak)
    8 ... salvatoreadamo
  5. 5.
    Bak işte linç edilecekse böyle pislik kadınlar linç edilip aşağılanmalı.
    Bir Profesörün başına gelen olay.
    3 -5 ... yazar x
  6. 7.
    karısına çamur atmadan önce, hikayenin aslı astarı var mıdır diye ince eleyip sık dokuyan araştırmacı gazetecilik görevinin yerine getirilmesi kaçınılmazdır.
    5 -3 ... monk of monkmountain
  7. 7.
    yengenin maşallahı varmış. 1-2 hadi abartalım 3 çocuk yapmış olsun başkasından veya başkalarından ama 9 ne lan. kocasının kısır olduğunu biliyor muymuş yoksa spontane mi gelişmiş nedir olay. o bu değilde 9 nedir ya. hepsi bir yana 9 çocuk. 9 evet.
    4 -1 ... mel mel bakan gibson
  8. 8.
    adam profmuş yoksa kadını lime lime ederdi herhalde.
    ... birsabahgelecekkardanaydinlik
  9. 9.
    işin ilginç tarafı kadın babalarını bilmiyor. muhtemelen hepsinin babası ayrı. kadın bütün mahalleyi ihya etmiş.
    1 ... idrak yollari enfeksiyonu
  10. 10.
    şu noktasına odaklanacağım, kadının yabancılara hap kullanıyorum içime boşalabilirsin dediğini sanmıyorum, bu durumda bence ortada tek bir baba var. eğer 9 tane ayrı adam olsa, 9'u geçtim birkaç tane bile olsa, adam fark ederdi. ama bir taneyi anlamak öyle kolay iş değil.

buradan kadını tebrik ediyorum, adama da sabır diliyorum. bebelere de balon, hayat bazen en başta vurur tokadı, bazen hiç vurma.
    ... kurt baltasi