bugün

(bkz: saydın mı)
şahsen beni 86 değil, 6 defa açık oylasa damatlığı çekip kapısında beliririm. kimse kusura bakmasın.
saf ve temiz sözlük erkeklerinin duygularıyla oynayan piç kızdır. kimse kusura bakmasın ama öyledir yani.

yetti bu delikanlıları üzdüğünüz be.
önce adım atıp sonra da kendini geriye çeken kız modelidir. yazıları beğendiği için oylamış falan...
daha önce 1243 defa açık oylanıp, şimdi biz neyiz kaslı şey diyen görmüş bu gözler. hayat çok garip axolotllar falan.
Bir gece ansızın 87 kerkük, 88 söz 89 nişan 90 balayı 91 gerdek gecesi.
boşuna ümitlenmenizi istemeyen kızdır.
koca adamlarsınız amk..

sanal sanal, ezik ezik işler için başlıklardan gönderme yapıyorsunuz ya allah belazı versin lan..

bıngıldaksızlar..
Haklı kızdır. Daha ne mana arıyorsunuz altında, her şey açık.

Benden bir tam altın. Hadi bakalım hayırlı olsun.
Sikicisinden hamle bekleyen kızdır. Hamleye karşılık kendini geri çekiyorsa elveda denilip sözlükteki diğer istekli kızlarla yola devam etmelidir.

Kızımız sözlüğün yetersiz meriçleriyle egosunu doyurabilir. Körler sağırlar birbirlerini ağırlar ne de olsa.
yani zeki, kültürlü biri olduğuna yormuyorsun da bunu kızın sana yürüdüğüne mi yoruyorsun? e tabii sen de haklısın. *
erkeğin duygularıyla oynayıp, dalga geçen kızdır.
neymiş beğendiği için oylamış. ben birinin 86 entrysini beğensem yine evlenirim, demek adam ne yazsa hoşuma gitmiş. gel de bu vicdansızlara anlat.
Ne var bunda anlaşılmayandır entryni açik oyluyor seni oylamıyor olayın öznesi olan yazar.
Bunu ifşa etmek delikanlılığa sığmaz. Birisi sizden hoşlanıyor olabilir. Kimi insan duygularına hakim olamaz. O taktirde siz olacaksınız. Asla yakışıksız düşünmeyin. Herkeste nefis var. Karşılık vermek zorunda değilsiniz. Fakat yine de kırıcı olmayın sakın. Herkes insan. Kimseyle oynamayın. Kimsenin ahını almayın. Küçümsemeyin de. Alay da etmeyin. Susun. Karşılık vermeyin yeter. Bir müddet sonra kendiliğinden vazgeçer o. Ha işi çirkefliğe vurursa o zaman başka.
Sizinle adeta dalga geçen, tertemiz duygularınızla oynamaya çalışan, gösterip elletmeyen türden kızdır.
Yalnız şahsın açık oylamaları tam olarak sayıp 86 rakamını elde etmesi de garip bi ayrıntı.

Benim entryleri de sağolsunlar bi sürü insan açık oyluyo. Bi sürü kadın da var içlerinde -ama hiç kim kaç kere açık oy vermiş -oturup saymadım açıkçası.
Mana aramam da bir niyet yoklaması yaparım ama. Yalnızlık artık o hallere düşürdü valla.

Şakası bir yana 3000 entry de 86 oy bir şey ifade etmez. O yüzden doğruyu söyleyen kız olabilir.
87 den sonra başlıyor dostum.
86 ya kadar herkes muaf.
Erkek kişisine heyecandan damatlığı giydirdikten sonra 'sadece beğendiğim için açık oyladım' diyen kızdır.
Ulan her şeyi beğenmişsin madem neden altında bir mana doğmasın?
Karşısındaki insanı keriz zanneden kızdır. Bildirim kutusuna derebeyliği kurmuş, hala mana arama diyor.

Millet 3-5 açık oyla nişan yapıyor be!
Kaşarlı poğaçadır.
Haklı kızdır.
Görüşlerini, yazım tarzını, duruşunu beğeniyordur.
678567 açık oy aldık da, öküzün altında buzağı aramadık beee!
o kadar açık oya nikahın farz olduğunu bilmeyen kızdır, ayıp.
bütün evde yellene yellene oturup tek işi entryleri seri açık oylamak olan kızdır. doğru diyor mana arama.
kütahyalı olma ihtimali yüksektir.