bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  türkiyede görülebilecek olaylardan birisi.
  ... akif928
 2. ?.
  seksenbeş yıldında pek modaydı. *
  2 ... dussel biri
 3. ?.
  efendim ilk önce jantların çıkması ile başlayıp tamponların, tekerleklerin çıkması ve motorun düşmesi ile devam edecek tek parça başlayıp milyonlarca balouncuk halinde bitmesi ile sonuçlanacak ralli.
  ... giordanobruno
 4. ?.
  (bkz: rahmetli de yapardı)
  2 ... bugun variz yarin yokuz
 5. ?.
  arabanın motorunu yakıp, üstüne amörtisörler ve lastiklerin mna koymakla sonuçlanacak hede. en kötü ihtimal, finish e elinde sadece direksiyonla girersin deli hesabı...
  ... surudenayrilanidealistkuzu
 6. 0.
  ciddi anlamda yapılabilmektedir. fakat modifiye gerektirir. gerek motorun gerekse jantların yenilenmesiyle ekstra bir performans alınır. sahiplerinin kendi içlerinde bir grupları var ve toplanıp şahinleri bağırttıra bağırttıra yarışırlar ki ayrı bir tadı vardır izlemenin. *
  ... parafraks
 7. 1.
  Yorum yapanların hiçbirinin 85 model Şahin kullanmadığını gösteren başlık. Bir kere 85 model bir şahin, tamamen kullanıcısına bağlı olmak kaydıyla 1990 model bir şahinden çok daha bakımlı olabilmektedir. * Ralliden kasıt profesyonel bir yarış ise, biraz modifiye her araç için şarttır. 85 model bir şahin için de böyle bir destek şarttır.

  Dipnot: 1985 şahin, yaklaşık 4 yıl boyunca çalıştırılmamış, bir akü, biraz benzin ve lastik değişiminden sonra çatır çatır çalışmış, asvaltın tozunu ilk denemede attırmıştır. Sonra da şerefsizin biri tarafından çalınmıştır bu ayrı bir konu.
  2 ... serdarsl06
 8. 2.
  şasenin ortadan ikiye ayrılmasının kaçınılmayacak olacagı durum.
  ... sitting bull
 9. 3.
  biraz modifiye ile klasik kategoride mümkün olabilecek hadise...
  ... dobrowski
 10. 4.
  (bkz: tüplü ve öfkeli)
  2 ... hic ferrarisi olmamis bilge