bugün

işte bu yüzden erkek yaşlıların yaşama hakkı tartışılmalı.
Videoyu kaldırmanı öneririm. Belki görüntüler insanların tepki vermesini artırıyor olabilir. Ancak çocuk ve ailesi için üzücü olay...

Bu yaşlıların azgınlığı konusuna bir çözüm getirilmeli. Dağda bayırda bulunan köylerde kim bilir neler oluyor?
Şunu çeken o. Çocuğu paparazilik yapacağına ağız burun dalsaymış ya mına koduğumuna!
Çünkü o sabit kamera değil, belli elde çekilmiş.
neresinden tutsan elinde kalıyor. adamı öldürsen adama ödül olur vallahi.

sülalesine kadar rezil edeceksin kimse tenezzül bile etmesin bi daha.
yaşlandıkça zeka seviyesi düşer, dürtüler daha çok hakim olur.
sürekli kitap okuyun.
Yaşadığı her yıl için komaya sokana kadar döver, aylıtır tekrar döverim...
Diri diri gömsünler bu ibneyi.

Sinirim bozuldu valla.
--spoiler--
işte bu yüzden erkek yaşlıların yaşama hakkı tartışılmalı.
--spoiler--

Bence aynı durum senin için de geçerli olmalı. O kafa insanlık için çok tehlikeli imha edilmesi gerek. Bir kişinin yaptığını herkese mal edemezsin.
yaşlı kisvesiyle saygı kazanıp her boku yiyeceğini düşünen malum dinin inananı tarafından yapılmıştır.

bu yaşlılarla ilgili ciddi düzenleme gerekiyor. bunlara yaşlı diye acıyıp tonla hak veriyorsun azıtıyor ibneler.
Araplaştıkça milletin içindeki irin rahatça çıkmaya başladı.

Buradan başta babama, dedelerime, amca, dayı tüm erkek akrabalarıma böyle bir rezillik yaşatmadıkları için teşekkür ediyorum. Geber git kart zampara.
videoyu kaldırmışlar, izleyemedik. ama ülkenin çivisi yerinden çıktı, böyle şeyler sıklıkla olmaya başladı.
dedeler çok tehlikeli. görünce karşı kaldırıma geçmeli.
videoyu izleyemedik, zaten izlemeye de gerek yok

kesin dincidir.
Twitter da paylasilmis , videoyu izlemedim bilerek, yoksa ustumu basimi paralicam artik. Be ....cocugu be .... evladi, gotunde kil kalmamis , seyini kaldirmaya vinc lazim , hala aklin fikrin seyinde bir de uzerine el kadar cocuga halleniyorsun. Sana butun beddularimi yolluyorum. Insallah bir bardak su verenin olmaz da surune surune geberirsin. Bir de esnafmis, senden bir toplu igne alanin da insanligini sorgularim. Nedir bu insanlarin bunun gibi sapik sapkin tiplerden cektigi. Boyle seni 2 ye 5 dedigimiz tarzda kardesler dove dove imana getirir , heryerini kirar da haline kopekler bile acimaz. Surda gebermene sayili saniyeler kalmis elin cocuguna sarkiyor. Rabbim basa getirmesin ama benim evladima boyle yapacak var ya... doner gibi sise gecirir parca parca keserim seni. Evladin karin esin dostun da senin yuzune bakmasin, her goren yuzune tukursun senin capsiz yaratik.
83 yaşında ki ar organına bak lan ! la ibinemsi ayak mantarı, sana küfür etmek az kalır, sana allah bir sağ el vermiş git en azından emanuel takıl sakinleş öyle çık sokağa sığır.
Hadımın önemini gösterir. Caydırıcı ceza gereklidir.