bugün

bu türk polisi değil,
yunan polisi de değil.
polis bu değil. allah bildiği gibi yapsın.

82 yaşındaki birine şiddet uygulamak yazıklar olsun !
Polisi bilmem ama doktorun suçu yok. Görmeden ilaç yazmaması gerekiyor. Evde muayene hizmeti veriliyor halk sağlığı merkezlerinde. oraya başvurup eve doktor getirtebilirlerdi. Ama aile hekimliğine gidip kavga çıkarmış suçlu yine doktor olmuş. Geri zekalısınız.
Sebep olanların suçsuz görenlerin allah bin belasını versin. Kanım çekildi titredim resmen.
polislik bu değil. hatta polisliği de geçtim,bu insanlık değil. hemen yargılanmalılar.
yazıklar olsun.
(bkz: kamu vicdanı)
(bkz: çaresizlik)
fziksel zor kuvvet kullanımı, hem de ters kelepçe, biber gazı..
hepsi bir arada.
ulan it, o yaşta bir adam bastonuyla senin sırtına vursa dahil bu kadar ağır bir şekilde karşı şiddet uygulamaya hakkın yok.
o yaşta, dahası elleri kelepçeli olduğundan ellerini kullanamayacak durumda bir adama biber gazı sıkmanın adı "bilinçli taksir hatta olası kast"la ölüme sebebiyet vermedir.
ve o adam biber gazı yüzünden öldü biliyor musun ? elleri de kelepçelendiği için elini yüzüne siper edip kendini koruyamadı, gözlerini oğuşturamadı..
haberlerde her gün ne kadar arsız, yüzsüz, suçlu kişilere rastlıyoruz ve polisin bunların hiçbirine garibana uyguladığı şiddeti uygularken göremedik.
yurdum polisinin gücü ancak ali ismaile ya da 80 küsurluk adama yetiyor.
yemin ederim izlerken kahroldum.
çaresizce sövdüm napabilirim ki?
vicdansız orospu çocukları.
bu ne biliyor musun erdoğan türkiyesinin iç yüzü ne yazık ki

eğer ülkede polisi, memuru kaliteli ve işini bilen ya da iş için liyakatli kimseler olsa bu tür olaylar yaşanmaz...

o adamı bir şekilde ikna edip kavga sona ererdi. karısı hastaysa en kötü tamam amca biz doktoru sizin eve kendi arabamızla götüreceğiz ya da teyzeyi getireceğiz arabayla der konu kapanırdı. normali bu zaten. ama anormal bir yönetime sahip olduğumuzdan uzuvları da böyle işte.

daha bu iyi günlerimiz bence.
(bkz: fazla atar gün gelir göte batar)
kesinkes recep tayyip erdoğan sevdalısı olan dedeye biraz akp sevgisi tattırmaktır.

tamam genel olarak karadenizliler, özel olarak yaşlı ve de yandaş olanları laf anlamaz tiplerdir ama bu kadarı da yazıktır, günahtır...

(bkz: svihs) deme hakkımdan bu sefere mahsus feragat ediyorum.

sorumlular cezalandırılsın.
yasal olarak hiç bir doktor hastayı görmeden ilaç yazamaz. bizim ülkede yazanlar vardır onların kendi sorumluluğu.

eğer hasta gelemeyecek durumda ise devlet hastanesine gidilip evde bakım hizmeti istenmelidir. evde bakım doktorları her türlü ilacı yazabilir. bu işin medikal kısmı.

polis kısmı ise yanlışlarla dolu. derhal görevden alınıp cinayetten yargılanmalıdırlar kimse böyle bir muameleyi haklı gösteremez.
Devletin görünen yüzü sağlık ve güvenlik olduğunu bilmeyen ve devlet denen yapının nasıl bir çürüme çökme yozlaşma içinde bulunduğunu görmeyen insanlar haklı haksız kanun hukuk tartışıyor.
Unutmadan; vergi konusu bir devletin sağlıklı işlerliği açısından pozitif veya negatif örnek örnek gösterilemez.
Devlet denen yapıda etkin yönetici idareci yürütmenin içinde olan insanlar makam ve mevkilerinin kendi giderlerini kazançlarının finansmanını vergi denen sistemden sağladığı için iyi veya kötü bir vergi sisteminin asıl nedeni yönetimin finansmanı olur.

Edibüdü: az önce haberde 2 polis memuru açığa alınmış haberi vardı. Polislere dava açılmış ve polisler adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış.
Olay görüntüler gayet açık. Buna rağmen Polislere yapılan muamele sanki bir kedi öldürmüş kişi muamelesi yapılmış.
Bir insan öldü yaaaa!
Sağlık çok eyi çoh güzel.
2 sayfa 28 entrylik olaydır. Allah belalarını versin. Duyarsızların da.
Bence yapılmaması gereken bir hareket bu. Bırakın yaşını insana aykırı bir olaydır.
Bence yapılmaması gereken bir hareket bu. Bırakın yaşını insana aykırı bir olaydır.
ezik bir doktorun sebep olduğu durum. bu kadar asosyal olmayın olacaksanız da doktor olmayın amk. o akıl sadece ezbere yaramıyor. duyurulur.