1. 1.
  Mal oğlu maldır. Doktorların hastayı görmeden ilaç yazması yasak. Yazmamış yasağa uyarak adam da diretmiş kavga çıkarmış doktor da polis çağırmış. Eşi engelli ona ilaç yazdırcakmış diye duyar kasmayın sağlık bakanlığının yaşlı ve engelliler için yerinde sağlık hizmeti uygulaması var. Aile hekimine gidip kavga çıkarmak daha kolay değil mi bakanlığa hastasını bildirmekten. Mal geldiniz mal gidiyorsunuz mal öleceksiniz yapacak bir şey yok.

  Edit: zeka geriliği olan bazı yazarlar usulca dil kullansaymış yaşlı adam falan yazmış ulan mk salağı yanında mıydın nasıl dil kullandığını nerden biliyorsun doktorun. Sen ne dil kullanırsan kullan öyle adamlar var ki yaşı dini rengi ne olursa olsun uzlaşmak laf anlatmak mümkün değil. Şunu öğrenin artık birazcık beyniniz varsa mağdur olmak haklı olmak anlamına gelmiyor.
  8 -12 ... tatardoktor
 2. 2.
  Mal değildir, haklıdır.
  Birçok kez doktorların hastalara yaptığı terbiyesizliklere şahit olmasam melek olduklarına inanacağım.
  Hepsi için geçerli değil zaten, konumuz bu olayda suçsuz birinin ölmesine sebep olan egolu yaratık doktor.
  9 -6 ... duygusal raphael
 3. 3.
  polise dövdürtmüş diyen mallar da var.
  2 -3 ... gentile
 4. 4.
  Adam anlamıyorsa anlatacaksın karşındaki 82 yaşında. Evde bakım hizmeti nasıl sağlanıyorsa Yol göster. Tabi ki doktor da suçludur doktoru koruyan mal oğlu maldır.
  5 ... zeynanin yancisi
 5. 5.
  suç doktorun değil devletin.

  çünkü bizim kanımızda var mevki ele geçirince alttakini sikmek.

  sen bunlara özele gitmesin özel yer açmasın diye bu kadar olanak verirsen millete efelenmeyi görev bilir.

  bak işte polisi de aynı.

  ben bunu anlatınca orospu çocukşarı duyar kasmaya çalışıyor. başınıza gelince zevkten dört köşe olucam.
  3 ... lan senin de nickinin de amk
 6. 6.
  bu fikirdeyim ve bu fikirde olanlara mal deme cüretini gösteren kasap dönerci üniversitesi mezunu sözde doktor kadar da mal olmadığımdan eminim.
  hipokrat yeminine uymayan her doktor gibi bu doktor da suçlu.
  yaşlılar belli vücut ve beyin fonksiyonlarında azalmadan muzdarip. bunu gözönüne almadan adamın üstüne polis salmak dikkat gerektiren bir iş olmalıydı. en azından dikkatli davranmaları için "amcayla anlaşamadık" vs gibi yatıştırıcı bir uslup kullanabilirdi. belli ki yangına körükle gidip adamları kışkırtmış
  doktorluk diğer mesleklere benzemez. hastalara müşteri gözüyle bakan, robotlaşmış tipleri kaldırmaz. insan olmayan doktor olmamalı.
  5 -2 ... fanfan la tulipe
 7. 7.
  Doktor görmediği hastaya ilaç yazmama konusunda haklı ama 82 yaşındaki dede için "beyaz kod" Kullanma konusunda haksız.

  Bakın ben hastanede staj yapan bir öğrenciyim. Doktorları ve diğer sağlık çalışanlarını çok iyi tanıyorum. iyi sağlık personeli de var kötü de var. Fakat son zamanlarda çıkan haberlerden sonra doktorlar ve diğer sağlık çalışanları aşırı derecede önyargı içinde tüm hastalara karşı.

  Daha iki gün önce hastanede sıra beklerken bir hasta kapıyı kapatmayı unuttu diye doktordan azar işitti. Sen kim oluyorsun ki o kadar insan içinde birini rencide edebiliyorsun. Ne hakkın var?

  Bundan bir süre önce de kanser olan hastası için yana yakıla profesör arayan, daha iyi şartlarda bakılması için canla başla uğraşan bir uzman doktor da gördüm.

  Sağlık çalışanları şunu anlasın ki her meslekte olduğu gibi kendilerinin arasında da insan müsveddeleri var. Bütün meslektaşları melek değil anlayın artık bunu.
  9 ... ruhsal enfeksiyon
 8. 8.
  Yalnız bir detayı atlıyosun arkadaşım. Yaşlı adam eşinin yatağa bağımlı olduğuna dair raporu getirmiş doktora. Doktor saygıdan yoksun bir şekilde çok önemli bir şeymiş gibi polisi çağırmamalıydı. Durumu düzgün bir üslupla anlatsaydı işler bu raddeye gelmezdi.

  Burada sadece doktor değil polis de suçlu. biber gazı ve ters kelepçe nedir ya? Ne biçim bir mantıksızlık bu? Vebalini ödeyemezler bunun.

  ne hale geldik ülke olarak çok yazık. kimsenin kimseye saygısı, tahammülü kalmamış.
  2 ... internest
 9. 9.
  görmediğim olay hakkında yorum yapmam.

  çünkü görülmeyen olay hakkında yorum yapılmaz.

  doktor neden polis çağırdı, polis neden ters kelepçe taktı, neden biber gazı sıktı sorularının farklı cevapları olabilir.

  zahiri olarak 82 yaşında bir adama gaz sıkılması, ters kelepçe takılması haksızlık gibi, ancak işin batıni kısmı da olabilir.

  yine de gaz sıkmak gerekli bir eylem değildir. fiziksel olarak gözaltına almak için polisin güç yetirememesi imkansıza yakın.
  yargıya taşındıktan sonra aydınlanması muhtemeldir olayın.
  1 ... raduyev