1. 1.
    Üst edit: kaynak da burda;
    http://www.cumhuriyet.com.tr/kaydet/oku/1039656

Bu da görüntü: https://youtu.be/SZY-bA6jxc4

Edit2 kaynağı cumhuriyet gazetesi olması olayını takan geri zekalılar için yazıyorum; az önce haberlerde çıktı zaten. Kaynak olsun diye link paylaştım.

Olayın aslı; bu dedenin evden çıkamayan, yürüyemeyen eşi var ve eşi için aile hekimine gidip ilaç yazdırmak istiyor. hekim hastayı görmeden ilacı yazamayacağını söyleyince dede de buna kızıp diretiyor. Aile hekimi de polisi çağırıyor ve polisler dedeyi yaka paça karakola götürmeye çalışıyor. Dede arabaya binmek istemeyince biber gazı sıkıyorlar gözlerine ve üzerine yaşlı adamı darp ediyorlar, elleriyle kafasına filan bastırıyorlar. Dede de buna dayanamayıp kalp krizi geçiriyor ve ölüyor.

Siz de hiç mi vicdan yok? Anlaşılan bu yaşlı amcamız çok korkmuş karakola götürülmekten o yüzden direnmiş. Bunun üzerine vicdansızca biber gazı sıkıyorsunuz bir de. Umarım bunun vebali boynunuza dolanır.
    O görüntüler içimi yaktı ya. Cidden allah belanızı versin.

Hem doktorun hem de polislerin vicdansızlığını gösteren olaydır.
    14 -11 ... duygusal raphael
  2. 2.
    bu türk polisi değil,
    yunan polisi de değil.
    polis bu değil. allah bildiği gibi yapsın.

82 yaşındaki birine şiddet uygulamak yazıklar olsun !
    8 -1 ... teflon
  3. 3.
    Polisi bilmem ama doktorun suçu yok. Görmeden ilaç yazmaması gerekiyor. Evde muayene hizmeti veriliyor halk sağlığı merkezlerinde. oraya başvurup eve doktor getirtebilirlerdi. Ama aile hekimliğine gidip kavga çıkarmış suçlu yine doktor olmuş. Geri zekalısınız.
    6 -13 ... tatardoktor
  4. 4.
    Sebep olanların suçsuz görenlerin allah bin belasını versin. Kanım çekildi titredim resmen.
    8 ... zeynanin yancisi
  5. 5.
    polislik bu değil. hatta polisliği de geçtim,bu insanlık değil. hemen yargılanmalılar.
    8 ... haminin sag ayagi
  6. 6.
    (bkz: polis)

Kıytırık bir Liseden bile zor mezun olmuş adamları polis yaparsanız böyle olur.

Edit: bu görüntüdeki şerefsizlerle beraber doktor da aynı nispette şerefsizdir. Orta yol bulmak yerine hemen statü basmaya çalışır bu tür şerefsiz doktorlar. Adamın üstüne de yazabilirdi o ilaçları, bunu teklif edebilirdi. 83 yaşındaki adam nereden bilsin prosedürleri?

Edit 2: doktoru görevi kötüye kullanmak ve görevini yapmamaktan, polis olacak çullamaları da darp ve kasten adam öldürme suçundan yargılamaları lazım.
    12 -1 ... golgebeyi
  7. 7.
    Polisler konusundaki düşüncelerimi bir kez daha haklı çıkarmış olaydır.
    7 -2 ... ruhsal enfeksiyon
  8. 8.
    Kaynağı cumhuriyet gazetesi olan haber.
    Bunların Allah bir dediğine inanmamak lazım.
    1 -13 ... atechso
  9. 9.
    ahirette iki elimiz yakanda doktor bozuntusu.
    7 -3 ... laz ziya
  10. 10.
    hah duyarcılar da geldiyse tamamız.

vicdan muhabbeti yapmaya gerek yok adam reçetesiz ilaç istiyor verilmeyince olay çıkarıyor polislere çemkiriyor karakola gitmiyor. bunu 82 değil de 42 yaşında biri yapsa anasından girip çomarlığından çıkardınız. takma dişi var diye en suçsuz o oldu ama.
    3 -11 ... caranthir