bugün

sözlüğü yasal durumdan bir şeylere sokan, sözlüğe girilmemesine ve akabininde birçok kötü şey söylenmesine neden olmuş, koka kola nın 1 numaralı şişesi gibi gizemini korumuş ve her zaman koruyacak entry.
rakamların yerlerini değiştirince 1907 bile çıkıyor. gizem dediğin budur işte!
(bkz: vay ibne)
yazarları merakta bırakan, "lan yoksa?" dedirten entry'nin gizemidir.

bak şimdi, son rakam ne?

4

peki ilki ne?

8

ortalarda bir yerde 7 var değil mi? topla onu 8 ile. ne yaptı?

15

şimdi de bu sayıyı 8'in önündeki 1 ile topla. şimdi ne oldu?

16

devamını da siz bulun lan. bir yerimi yırttım bu kadarını bulmak için. bir kelime bir işlem'de yarışıyoruz sanki. hadi bakalım bir 23 bir de 42 olacak oralarda bir yerlerde.
uludag sozluk korku filimi kusagindan dehset bir basyapit, lanetli tepenin yonetmeninden.

ayrica tanismak istedigim gizem'dir;

+ merhaba, ben 819704 no lu entry deki gizem.
- merhaba, ben de revolter00
bir daha tekrarlandigi zaman tekrar siteyi gizemli! bir site yapacagi icin gizemle gizemlenmesi gereken gizem...
amerikan derin devlet teşkilatlanması ve 51. bölge hakkında bilgiler, döküman linkleri ve fotoğraflar içerdiğinden ötürü cia tarafından uçurulan entry. yazar ise tam anlamıyla kayıplara karışmıştır. uludağ sözlük serverlarındaki güvenlik kameralarından alınan görüntülerde ford explorer ve lincoln navigator marka siyah jiplerin dün sabah erken saatlerde sözlük otoparkına geldikleri ve kimliği belirlenemeyen bir şahsa başına siyah bir çuval geçirmek suretiyle alıkoydukları gözlenmiştir. gelen dedidodular arasında amerikan dış işleri bakanlığı ve pentagon yetkililerince şuan uludağ daki beceren otelde sorgusu sürmekte bu elemanın.

uludağ sözlük stratejik araştırmalar topluluğunun derhal bir bir search and resque ekibi kurup verilerin güvenliğini sağlaması gerekli.
messiah başlığında baştan 3. entry. entry numarasından o anlaşılıyor yani.
8 x 9 = 72. 72 x 4 = 288. 288 / 7 = 41.142 gibi bir sonuç çıkıyor. 42'ye yakla$tık sanki. haydi beyler + rep. *

edit: aha oracıkta 1 varmı$. nasıl unuturum onu ben. 41 + 1 = 42. mission complete.
yahu biri copy paste yaparken nereye dokundu fikrini akla getiren entry'dir.
(bkz: ben bu entryi gördüm)
evet dün gece gerçekten gördüm. 2 metre boyundaydı, birden gökyüzünü kırmızı bir alev kapladı.
okumuş biri olarak 1 gündür kendimde değilim. etkili bir entry.*
(bkz: beni türk moderetörlerine emanet edin)
(#819704) sanki.
(bkz: classified information)
ben de okumuştum. hidayete erdim, nirvanaya ulaştım.
insanları merak içinde bırakan, özellikle endrin kişisi için artık onu okumanın yaşam amacı olduğu entrydir. Gören duyan bilenler için bir pm kadar uzaktayım. *
rivayete göre 819704 nolu entry i okuyanlar 'bir hafta sonra öleceksin' diye bir e -mail alıyormuş ve yedi gün sonra sol frameden yosun saçlı bir kız çıkarak yazarı öldürüyormuş bu yüzden yok edilmiş.**
gulyabani'nin şifresidir o.
(bkz: gulyabani diye bir şey yoktur ama olabilir de)
(#5839011)
bu bir mesajdır. hepiniz öleceksiniz.
yakında çözeceğim gizemdir. öğrenmek isteyenler özelden iletişime geçebilirler.
(bkz: copy paste)
Rakamlarının kendi arasında dört işlem yoluyla kombinasyonu sonucunda:

1. Uludağ sözlüğün açıldığı tarihin.

2. Uludağ sözlüğün kapanacağı tarihin.

3. Ağabeyimiz Zall'ın Microsoft Türkiye'nin CEO'su olacağı tarihin çıktığı gizemli entry.
bazı yazarların hiçbir halt anlamadığı gizemdir.