bugün

sebebi de kıskançlık...

Ulan benim 20 yaşımda ''Çocukluk etme gandaf'' diye yapmadığım şeyi adam 81 yaşında yapmış bu nasıl bi aşktır?! Nasıl bi seks hayatıdır?! Nasıl bir Temel içgüdü'dür lan???!!!

Sok kıç cebine gofreti, git dizinde torun hoplat çocuğunun evinde. Balta ile öldürmüş bir de karısını, ulan bıçakla bari, balta nedir? Sen ne yedin, ne içtin, kalp hapı diye ekstazi mi yutuyon geceleri napıyon?! Sen Viking misin?! Ragnar Lodbrok musun?! Thor musun?! Nesin?!

Zaten o asansörde yiyişen gay dedeleri gördüm göreli otobüste falan yer vermek bile gelmiyor içimden yaşlılara, bir de böyle haberler görünce hepten soğuyorum valla, bir gün beni Flash TV Ana Haber'de tekerlekli sandalyede oturan 90 yaşındaki bir dedeyi baston ile döverken görürseniz hiç beddua edip lanet okumayın, çok azdı bunlar!!! Birisi dur demeli artık!!!
evliliğin çok da menem bir şey olmadığını göstermiştir. sonra neden evlenmek istemiyorsun. samimi bulmuyorum var mı ötesi. dengelerden biri değişse, anında satıyor insanlar birbirini.

edit: aynen öyle ne evlilikler görüyor bu gözlerim. tvlerde çıkan insanlarla evli olup sürekli aldatılan arkadaşlarımdan tutun, kendi halinde biriyle evlenip mutsuzluktan ölen arkadaşlarıma kadar. 35 den önce evlenmeyin. biraz olgunlaşın, bak bakalım mutsuz oluyor musun..
(bkz: bunu yaz bir yere)
yazık etmiştir. kadında 71 yaşındaymış.