bugün

bursa'nın neresinde gezdiği meçhul olan yazar önermesi. kurban olsunlar Bursaya
Bursadan siktirip gidebilirsin o halde. Bursayı israf eden bi gereksiz organizmadan daha kurtuluruz.

He seni tanımam etmem benim için gereksizliğin Bursadan ibaret ama siktir git yani Bursadan. Sen de mutlu ol.
Şu Bursa' dır, izmir' dir yani ne istiyorlar bu güzide şehirlerimizden anlamış değilim.
Olta mı atılıyor Bursa ve izmir' de ki hatunlara, zira izmir ve Bursa kızları ile meşhurdur.
Art niyet arıyorum artık ne yapayım!
daha kombolu versiyonu için (bkz: adanada yaşamak)
bir donsuz söylemi .
bursa turkiye'nin yasanasi tek sehridir. teror, asayis ve trafik problemi yoktur.
bursa da yaşamanın en güzel yanı diye bi düşünüyorum da çok şey çıkıyor. bursa gibi gelişmiş ve gelişmeye hızla devam eden bir şehirde yaşamak ayrıcalıktır. balıkesir kütahya bitlis bilecik bartın manisa konya gibi şehirleri görüp bursayı bir daha seviyorum. neredeyse her imkanımız var bu şehirde.
en doğru kararı vermektir. yeşil bursa'm benim canım benim canım benim*
80 liden en az 75 tanesinden güzel bir şehirde yaşamaktır.
bursa'yı seviyorsan yapılabilir sevmiyorsan çeker gidersin.
Zorunluluktan olabilecek bir durum.

Zorunda olmasam şu şehirde 1 dakika durmam.
Seçimler, suç atacağım Tek kişi benim.
Zira Seçimler bana aitti.
geri kalan 80 ilin içinde güneydoğu, doğu anadolu, bozkır iç anadolu, karadeniz ve yazdan yaza yaşanılacak yerler olan sahil şehirleri de olduğunu hesaba katarsak söylenilmek istenilen şey anlaşılamamıştır. özellikle istanbul, izmir ve ankaralı olanlar için bursa biraz küçük gelecektir doğrudur, bu şehirlere göre sosyal yaşam daha gerilerdedir doğrudur ancak bursa bu açığı bir çok şey ile kapatmıştır. iki cami, iki göl, bir mudanya görmek ile bursayı 2 günde gezdiğini zanneden arkadaşları görmekte ilginçtir doğrusu. 25 senedir bursa'nın hala gidip görmediğimiz yüzlerce güzelliği var. biz bursalılar için de istanbul berbat bir doğu şehri görünümde olup, hırsızın katilin sapığın tonla sokaklarda gezdiği, üstüne para versen yaşamak istemeyeceğimiz bir şehirdir. velhasıl ülkemin tüm şehirlerinin kendine has güzellikleri var, yaşamasını bilene.