bugün

öncelikle hayırlı forumlar akadaşlar max 85.000 tl civarında mümkünse sıfır ya da az kullanılmış ikinci el dizel az yakan bir araç arıyoruz. tavsiyeleriniz nelerdir?
edit akbayram: turbolinea buralarda mı acaba?
renault kadjarla ilgili bilgisi olan var mı?
Volvo al.
yasemin bacımıza saygılar allah bir yastıkta kocatsın , mercedes a serisi tırt hocam ya hem de kucuk araba baya o mümkünse sıfır almak istiyorum opel astra k ya da renault kadjar arasında kararsızım.
opel astra k güzel araç fakat yakıt deposunda dalkıran olmadığı yönünde haberler çıktı kullanıcı yorumlarında da bu tarz şikayetler var hem de fazla yol sesi alıyor diyorlar astra k dan soğudum o yüzden biraz. volvo s60 drive a baktım ama şehir içi 8.5 yaktığını duyunca vazgeçtim.
Temizinden en düşük motor olanınından bile olsa (1.2 litre)
audi a4 olabilir 2010 model falan.
Vw passat da olabilir ikiside aynı sonuçta.
Golf, i30, kaşkai, jetta, focus, insignia, astra. Bunlar güzel araçlar. O fiyata sıfır alırsın.
kaşkai 100 bin bandında, ortak platformda geliştirilen kadjar 85 e almak mümkün ona yoğunlaştım biraz ama renault olması biraz tedirgin ediyor fakat inanılmaz az yakıyor ve konforlu bir araç hem de havadar baya. aklıma gelmeyen bir alternatif vardır belki diye danışmak istedim size.
şehir içi 5.7 yle dolaşıyorsun kadjarla i30 çok ağır araba hocam 7 litre falan yakıyor. hem de dct çift kavrama işi sıkıntılı şanzuman ısınınca arıza veriyor o yüzden hyundai düşünmüyorum. kia ceed de aynı şekilde .superb yılan ama o fiyata dizeli alınmaz.
astra k kullanan var mı aramızda. renault kadjar ya da?
Sanırım sadece 0 km bakıyorsunuz. Öyleyse çekinmeden kadjar alın. Reno eski reno değil. Bende de scenic var. Sıfır aldım 4 yılı doldurdu maşallahı var. Zorlasam 6 litre yakmıyor. Şu an 250 km gitmişim şehir içi şehir dışı karışık 4.8 litre.

Reno serviste de nispeten ucuz ve hizmeti iyi. Hayırlı forumlar, sevgiler saygılar...
opel astra

vw golf

mercedes slk 1.6 ( temiz 2. el)

ford falan alayım demeyin. yedek parçadan lamborgini böyle sikmiyor adamı . kıyıtırk bir hava debi ölçer 900 tl aq. dedim o fiyata laptop var yahu .
ulan symbol olmuş 60 bin lira bu ülkede yaşamak sanat yemin ederim. allah garibanlara kolaylık versin.
nasılsa başlık silinecek, opel astra sport kullanıyorum, bekarlar için idealdir ancak aile arabası kesinlikle değil. iç hacmi geniş değil.
hatta bekarlara göre bile değil, hareketli ve haşin sevişen bekarlar kafayı gözü yarar içinde, partnerine zarar verir! al bi transporter, tren bile yaparsınız ferah ferah...
ayrıca b7 passata 85 bin bağlamak gibi saçma bir hareket yapmayın rica edicem.
kardeş transportarı nabayım ben servis mi çekicem. az yaksın diyoz opc astra diyosun.
Beni al, bana bin.
2014 opel insigna. Kullanisi, yol tutusu vs her seyiyle dort dortluk.
Volvo v40 mavi. Dizel otomatik.
(bkz: up).
Bu kadar parayada tavsiye istiyorsan sen araba alma dediğimdir.
Volkswagen Passat 1.6TDi bluemotion. tabi 2012-2013 modelini alırsın ancak.
Skoda superb al derim.
skoda rapid, seat toledo, seat leon station, skoda octavia, seat leon experience, skoda superb, volvo s60.

tercih meselesi tabi ama insan fikir sahibi olduklarıyla ilgili yorum yapmalı değil mi?
ford ranger xlt 4x2 2.2l.

120binin olsa wildtrack 4x4 3.2l paketini söylerdim ama bu da işini görür.

dağ-bayır-dere-tepe gezersin. gerektiğinde iş yapar, haftasonları çocukları kasaya doldurup pikniğe gidersin yengeyle.

hayırlı olsun.