1. 1.
  Sevdiğim bir abi demişti bu lafı. Galiba haklı. Az, sınırlı ve kopya kadınlar gördüğümüzden içlerinden bize göre en iyisine aşık oluyoruz ömrümüzü harap ediyoruz. Oysa çıksak maddi imkanımız olsa çok daha iyilerini göreceğiz. Belki kültürlü güzel bir zenci kıza aşık olacağız belki de süt beyaz 18lik bir kıza. Ama biz napıyoruz hayat şartlarından dolayı unutamadığımız aşkımızın peşinde koşuyoruz. En iyisi o değildi belki ama daha iyisini bulmak için çokta uğraşmadık o kişi tarafından ömür boyu lanetlendik.
  Edit: ana fikir aşk acısı çekmenin lüzumsuz olması, aşk zannettiklerimizi gözümüzde tanrılaştırmamız. Herkes farklı bişey anlamış tabi nereden baktığınıza bağlı, saygı duyarım.
  1 -4 ... contramalretard
 2. 2.
  insan acgozludur, bu sebepten sıkılma hissi her zaman olur. Ama Her birine aşık olabilecek kadar gevşek gönüllü değil insan.
  Aşk değil o, seks isteği.
  1 ... plasee
 3. 3.
  Böyle buyrun efenim. https://youtu.be/Osy7YOohGG0
  1 -1 ... bukoyundelisi
 4. 4.
  klavye başında oturanlar için geçerli olmayandır.
  harekette bereket vardır.
  çıkın sosyalleşin diyor.
  80 ülke 80 kadın şart değil.
  bi markete gidin kasiyer kıza görünün hiç yoktan bro.
  ... nanautzin
 5. 5.
  Yazıda belirtilmek istenen şey insanın aç gözlülüğüdür. Sonuçta esmerin dudakları güzel gelir, renkli gözlü bir insanın gözleri.

  Ayrıca 80 ülke gezsem amacım -benim için- 80 erkeğe aşık olmak değil, o ülkelerin güzelliklerine, farklı kültürlere hayran olmak olur.

  Vizyon çok fena.
  ... vasilissa
 6. 6.
  Ayran gönüllü erkeklerin düşüncesi. Hayatımda böyle komik bir düşünce de çok az gördüm, güldürdün kardeş sağol.
  1 ... darulmihen