bugün

bir kobe bryant - lebron james karşılaşmasına daha sahne olacak maç. tsi ile 22:30'da ntvspor yayınlayacakmış.
ligin en iyi oyuncusu* ile bu ünavanı ondan almak isteyen ve alabilme potansiyeline sahip tek oyuncunun* kapışması olacak maçtır.
ntv sporun internet sitesinde yayın akışında görülen ancak yayınlamadığı karşılaşma.Kanalı arayıp sorasım geliyor.Bir de dalga geçer gibi NCAA maçı veriyorlar.

edit:yedi şubattayken kendimi 8 şubatta sanmışım.Ey ntv spor ettiğim bütün küfürler geri.Uyku sersemliği böyle birşey.Zevkle izleyeceğiz.
bynum yoksa gasol var, kobe var be diye haykırdığım maçtır. basketbolu sevenlerin acilen interneti kapatıp ntv spor açmaı tavsiye edilir, şu an maç başlamıştır. bir de lebron vardı dimi lan?

yüzde 50-50 maçıdır.
112-101 lakers lehine sonuçlanacak karşılaşmadır. iddaacılara üst oynamalarını salık veririm *
cavaliers'in nostalji formayla maça çıktığı ve bakıldığında fenerbahçe-galatasaray maçını andıran basketbol müsabakasıdır.
şempanzeleri koruma derneğine yardım kapsamında düzenlenen kupa maçı. galibi adana demirsporla sinan şamil sam arasındaki golf maçının kazananıyla kupa için çekilişe girmek adına mücadele edecek.
ilk çeyreğinde ilginç bir biçimde pota altı mücadelesi vaziyetini alan maç. gasol ve ilgauskas boğuşuyor; lamar odom ve ben wallace destekliyor.

bir çok pozisyonda ben wallece 5 ilgauskas 4 numara oynuyor; eğer ilgauskas ilk çeyrekte soktuğu şutları sokamazsa pota altında lakers daha ufak beden oyuncularıyla hakimiyet kuracak; ve cavs yine lebron bizi kurtarsın şekline dönerse, lakers alır bu maçı.
lebron'un bu hafta iptal edilen triple double'ının hırsıyla yeni bir tanesini yapıvereceği maç..
lebron james maçın 2. devresini oynamak istiyor sanki; kobe nin savunması canını sıkıyor. derek fisher a boşuna gıcık olmuyorum; adam eline gelen her topu potaya attı. biraz sakin birader.
kobe ve lebron karşılaşması ilk devrede sakin geçtiğinden maçı izlemekten ziyade murat kosova ve kaan kural kardeşliğine kulak verdiğim maç. ne güzel anlaşıyolar laan keşke evlenseler. *
anderson varejao dan nefret ettiren maçtır. o ne hırs, ne girdi arkadaşım sana? lakers tan biri hafif gıcık olsa kıyamet kopacak..
3. periyotta odom-gasol showuyla lakers'ın öne geçtiği maç. hala 2 süperstardan çok ses yok. son çeyreği kaçırmamak lazım ama başabaş gidiyor oyun ne de olsa.
(bkz: #4669090)

3. çeyrek sonunda lakers 5 sayı farkla önde; ve bu farkı pota altından sağladı.

lakin beni korkutan, ben wallace ve lebron un son çeyrekleri farklı oynuyor olması.. bakalım lamar odom şovuna devam edebilecek mi?

tanım: ''hala izlemeyen varsa bu son çeyreği kaçırmasın'' denilesi maç.
kobe bryant'ın hastalığının lakers'a yaradığı maç. şapkadan çıkan lamar odom, cavs'ın tüm savunma dengesini bozdu. muhtemelen de maçı lakers kazanacak.
basketbol maçı.

(bkz: yok artık lamar odom)
cleveland'ın 23 maçlık iç saha galibiyet serisini sona erdiren maç olmuştur.

100-91 lakers maçın final skoru.

edit: diyecektim ki cleveland çılgınlar gibi taktik faul yapmaya devam ediyor. bitti lan maç 7 saniye var amacınız ne? 101-91 efenim maçın skoru..
andrew bynumun dönmesiyle ligi paramparça edecek lakers ın şampiyonluk öncesi mini bir gösteri sunduğu maçtır. *
ne umutlarla başlığı açmıştım. lebron james yapabileceğinin en kötüsünü yaparak, hayal kırıklığına uğrattı. bi yerde de haklı hani. adam, her maç takımı sırtlamaktan yoruldu artık.
cleveland'ın 101-91 kaybettiği maçtır. maçla ilgili tespit ve sonuçlara bakacak olursak:

-cleveland ilk içsaha malubiyetini aldı. lakers mağlubiyeti tek hanelerde olan tek takım konumuna erişti
-kobe bryant oldukça hasta bir şekilde oynadı lakin bu şaka gibi bir gerçek de olsa lakers'ın işine yaradı.
-lamar odom hayatının maçlarından birini oynayarak 28 sayı ve 17 ribaund(7 si hücum) yaptı.
-normal sezon maçlarınının ikisini de lakers kazanmış oldu. lakin bu maçlar hiç tam kadro oynanmadı. ilk maçta cleveland adına ilgauskas ve delonte west yokken lebron'da hasta şekilde oynamıştı. bu maçta da cavs adına delonte west, lakers adına ise andrew bynum yoktu ve kobe bryant çok hasta oynadı.
-lakers lebron'u harika savundu ve lebron ancak 20 de 5 şut sokabildi. buna rağmen 16 sayı 12 asist ve 8 ribaundla neredeyse tirple double yapacaktı.
-kobe ayakta zor duruyordu yinede attığı son sayı gerçekten süperdi. maçı 19 sayıyla tamamladı.
-ilk yarı 61 sayı atan cavaliers ikinci yarı sadece 30 sayı atabildi.
-cleveland hakemler bakımından ev sahibi olma avantajından hiç yararlanamadı. varejao'ya çalınan son faul düdüğü maçın bittiği andı.

bu mağlubiyet belkide cavs için iyi oldu. lakers'ın bütünüyle tehlikeli oyunculardan oluştuğunu gördüler. hesapta olmayan bir lamar odom faktörünün ortaya çıkabileceğini en azından muhtemel bir final eşleşmesi öncesi normal sezonda yaşadılar. mike brown mutlaka farklı savunma sistemleri deneyecektir.

not: phil amca kesilikle bıyık bırakmalısın. alışmışız bi kere be hocam. bıyıksız halinle karizmadan eser kalmamış.
güncel Önemli Başlıklar