bugün

Klavyesi elinden derhal alinmali.
merak etmiştir.
bunu yazmadan önce cedric izleyip ordan etkilenmiş olması muhtemeldir.
özentidendir mazur görmek gerekir.
(bkz: sekiz yaşındaysanız ve aşıksanız hayat çok güzel)

çok fazla cedric izlemiştir.
Kaşar değil motor olacağını gösterir.
hayal gücünü kullanıp başlık açmak bunun kadar saçma bir şey yoktur. Azıcık gerçekçi olun, o zaman belki bir şeyler duzelebilir.

Fantastik olay.
ergen diyecegim de ama bu resmen cocuk.
ağır eleştirmeye gerek yoktur motor ya da kaşar olacağı anlamına gelmez, sadece özenmiş çevresinden görmüş de olabilir.
muhtemelen akıllı telefonu ile yazmıştır ki, bu da bir takım şeylere ulaşma yaşının iyice düştüğünü göstermektedir.

nedir bu şeyler;
-sosyal paylaşım siteleri
-teknolojik oyuncaklar
-aşk meşk muhabbeti
-cinsel muhabbetler
-makyaj falan
-şeyler de şeyler.

efendim biz o yaşlarda iken teneke kola kutusuna topuğumuzla sertçe basarak tenekeyi ayağımıza kenetler ses çıkara çıkara yürürdük.
sizler de afedersin barbie bebeklerinizle oynardınız.

daha dün devlet hastanesinde elinde akıllı telefonlu 9 10 yaşlarında kız gördüm. telefonu kendisinden akıllı vallahi.
annesi babası uyarılmalıdır. 8 yaşındaki çocuğa neden bilgisayar verilir ki? onun mahallede koşturup komşuda barbie oynaması lazım lan.
annesinin babasının ayıbıdır. 8 yaşındaki bi çocuğunun bunu yazması ne demek lan, boyu bile 1.30 olum daha...

nasıl büyütüyor, nasıl yetiştiriyorsunuz da bunu yazıyor çocuk. bu yaştaki bir çocuğun bu denli arabesk şeyler düşünmesi çok vahim. o yaştaki bir veledin oyuncak beklentisi olmalı.

tabi bütün gün dandik dizi, dedikodu programı, show programı izletir; o yaşta kıyafet delisi yaparsan, 3 kuruşluk şarkıcı piçleri ve magazin demeçlerini izlerse bu olur...

resmen yavşaklıktır bu ailenin yaptığı, 8 yaşındaki bebenin yaşadığı arabeske bak.

ufak bir veledin, başka bir veletten hoşlanması normaldir. kast edilen bu değil.
Neden yazmamasın ki? islam kurallarına göre o kızın evlenme hakkı bile var.
(bkz: pedobear)
en doğal bi haldir. anasınıfında aşık olmuştum, o zamanlar hayat bana güzeldi.
Süte olan aşkını diyordur belki.
1.40 boyundan dolayı görmemiştir sakin ol.
8 yaşındaki kızın duvarınin olmasından fazla değildir.
9 yaşında bir kızın kızılçeşme mitingindeki çapulcu ayyaş koca değil, Allahtan korkan dindar koca istiyoruz. yazısını düşününce çok masumane geldi birden...
okumayı yeni öğrenmiş 7 yaşındaki oğlanın ' gerçek aşkın savaşçısı ' diye yazmasından daha ilginç değildir.
8 yaşında kızın hangi duvara yazdığı ile ilgilidir. facebook'takinden bahsediyorsak ortada zaten ciddi bir sorun var. lan ufacık kızın facebook'u var andaval ebeveynlerinin haberi yok. varsa da öyle ebeveyn mi olur beceremiyorsanız yapmayın kardeşim.*
odasının duvarına yazıyorsa da boya badana bir sürü masraf. güzelce izah edilerek ne aşkı çocuğum evladım bunlar büyüyünce yaşayacağın şeyler denilip geçilmelidir. berkecan saçını çekti diye evin duvarlarına sıçmanın anlamı ne? sapıklığın alemi yok.
oyuncak baykuşuna koyduğu isim 'aşk' olabilir. Niye olmasın, her şey olabilir
Aşk seni görmüyorsa eminim ki bir bildiği vardır, ısrar etme küçüğüm.
biz o yaşta aramadık da n'oldu ? *
fizibilite çalışmalarını erkene alırsa kendisine yararlı olabileceğini düşünen çocuktur.
eskiden (yani 1-2 yıl önce )jonas brothers, şimdi de one direction hayranıdır.