1. 1.
  Mersinde karakolun önünde oynayan iki çocuğa birbirlerine vurmalarını söyleyip, çocuk bunu kabul etmeyince tokat atan, tokadı yiyince de küfür edip kaçan çocuğa böbrekleri su toplayıncaya kadar girişen polistir.

  8 yaşındaki bir çocuğa girişmek nasıl bir psikolojidir bilmiyorum, işin uzmanları teşhisini koyar. Tek bildiğim sey bu psikolojiye sahip bir insan o kurumda görev yapamaz. O kurumda o polise hemde çevik kuvvet gibi bir birimde görev yaptıran zihniyet ise bir alkışı hakediyor.

  Polislerimizin düzenli psikolojik eğitimden ve değerlendirmeden geçmeleri gerekiyor. Bu gibi polislerin açtığı yarayı öyle kolay kapatamaZsınız. Polisi huzur simgesi değil korku simgesi haline getirirseniz toplumda huzur kalmaz.

  bu polis ben sokaktaki 8 yaşındaki çocuğu böbreklerini su toplatacak kadaR döversem ne ceza alacaksam o cezayı almalı ve meslekten men edilmeli. açık ve net.

  haber: (bkz: http://cumhuriyet.com.tr/...mp;kn=7&ka=4&kb=7)

  EDiT : iMLA
  5 -3 ... kurshad
 2. 2.
  kendisini küçükken epey bir sikmişler, intikam duygusu içinde kalmış dediğim polistir.

  benim çocuğuma aynı şeyi yapsa 24 saat yaşatmam!! aldığı nefes haram onun çünkü...

  (bkz: law abiding citizen)
  1 -3 ... laxlilirobin
 3. 3.
  akp'nin polisidir. yok yok, hiç öyle ironi falan yapmıyorum. gayet ciddiyim. zamanında billboard'lara 'polis olmak ister misiniz?' diye ilanlar verip, 2 bin liraya değil vatandaşı, öz anasını babasını kesebilecek olan o psikopatları, sırf iktidar köpekliği yapsın diye yarım yamalak hızlandırılmış eğitimlerle meydanlara polis diye salarsanız, olacağı budur işte..

  alın size polis devleti.

  vur muhalifin kafasına, vur hak arayanın kafasına, vur sesini yükseltenin kafasına.. derken, küçücük sabileri bile hastanelik eden bir it sürünüz oluyor işte. hayrını görün amk çocukları..
  5 -6 ... saipsiz
 4. 4.
  Muhtemelen Türkiye'de görev yapmakta olan genç bir polistir.
  1 ... issizgucsuzadam
 5. 5.
  haberi cumhuriyet yapmistir dogrulugu sorgulanmali.
  2 -4 ... turkoglu91
 6. 6.
  inanasım gelmiyor yok inanmayacağım.
  2 ... senleyadasensiz
 7. 7.
  polis veya başka bir şey, bu olay gerçekse o it yaşatılmamalıdır.
  1 ... raduyev
 8. 8.
  emniyet binasının yakınında oynayan çocukları, birbirlerine vurmaları konusunda kışkırtamayan polisin 8 yaşındaki bir çocuğa girişecek kadar kafasız olabileceklerini gösteren yegane olaydır.

  buyrun haberi : http://www.cumhuriyet.com...mp;kn=7&ka=4&kb=7
  1 -3 ... capulcuvedat
 9. 9.
  polisin akli melekelerini sorgulamamak elde değil ki 8 yaşında kim bilir kimim Ana kuzusu.
  ... cadi girls
 10. 10.
  şayet haber doğru ise, zira insanın gerçekten aklı almıyor, nasıl bir insan evladı, 8 yaşında bir çocuğun arkadaşına vurmasını ister ?

  o 8 yaşındaki çocuk koskoca adama insanlık dersi verir gibi arkadaşına vurmayı reddeder de hala utanıp kendine gelemez ?

  dikkat ederseniz, çocuğu dövmesine, karakola çekip ıslatmasına falan hiç değinmiyorum, bunlar hakikaten cevabı olmayan sorular.

  başta söylediğim gibi, eğer haber doğru ise durum cidden vahim.
  ... argiris