1. ?.
  gündoğdu'daki "sözde" cumhuriyet mitinginden kalabalık olması için ak parti teşkilatlarının seferberlik ilan ettiği mitingdir...
  2 -13 ... ismini vermek istemeyen yazar
 2. ?.
  izmir'Den bir günlüğüne uzaklaşma sebebi... çeşme, kuşadası... kaçmak lazım.
  7 -2 ... dolayli zarf tumleci
 3. ?.
  --spoiler--
  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 8 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilecek izmir mitinginde, vatandaşların sıcaktan etkilenmemesi için Gündoğdu Meydanı'nın, 4 saat boyunca üstten sisli su sistemiyle serinletileceği, alana 5 bin şemsiye kurulacağı bildirildi. AK Parti izmir il Başkanı Aydın Şengül, miting öncesinde yapılan çalışmalarla ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, bütün hazırlıkları tamamladıklarını söyledi.

  izmirlileri Pazar günü Gündoğdu Meydanı'nda saat 17.00'da başlayacak mitinge davet eden Şengül, halkın sıcaklardan etkilenmemesi ve miting alanında rahat etmesi için çeşitli önlemler aldıklarını bildirdi. Gündoğdu Meydanı'na kurulacak üstten sisli su sistemiyle alanın serinletileceğini ve sistemin 4 saat boyunca hizmet vereceğini belirten Şengül, bu sistemin Türkiye'de ilk kez uygulanacağını vurguladı. Sistem sayesinde insanların sıcaktan etkilenmeyeceğini belirten Şengül, şunları kaydetti: ''Kuracağımız özel bir sistem sayesinde alanın üst kısmına su pompalanacak ve sistem bu suyu buharlaştırarak, su buharcıkları halinde alana yansıtacak. Hava sıcaklığı ne olursa olsun, bu sistem havayı serinletecek.

  5 BiN ŞEMSiYE

  Ayrıca alana 5 bin büyük şemsiye kuracağız. Bayram havası içinde bir miting gerçekleştireceğiz. 120 bin su, 120 bin Türk bayrağı ve parti bayrağı dağıtılacak. Katılımcıların rahat etmesi için her şey tamam. izmir dışından mitinge katılım olmayacak. Kent dışından hiçbir otobüs de istemiyoruz. izmir'e yönelik bir miting yapıyoruz ve Gündoğdu Meydanı'nı dolduracağız.''

  kaynak: http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=253998
  --spoiler--
  -1 ... cnyt
 4. ?.
  rte nin en güzel şekilde ağırlanacağı mitingtir zira gündoğdu meydanına giden yollardaki hemen hemen bütün akp afişlerindeki rte yüzleri yırtılmıştır. bilmem artık yüzsüz mü denilmek istenir, başka bir şey mi, orasını siz anlayın.

  görünen o ki sadece ak parti teşkilatı çalışmamış. ahahah
  8 -4 ... canna nanna
 5. ?.
  kordon'da * yapılacak mitingdir.
  işin ilginç kısmı, kordon şeridi olduğu gibi barlarla doludur.
  şimdi bu barlarda içkisini yudumlayan insanlara yazık değil mi ya? *adam pazar akşamı deniz kenarında gün batımını izlemek için gelip iki bira içiyor, zevkini de bitirdiniz adamın...
  5 -1 ... shunketsu
 6. ?.
  izmirli gavurların(!) rte nin konuşmalarına kordon'da miting manzaralı barlardan ellerindeki içkileri kaldırarak eşlik edecekleri mitingtir ayrıca.
  4 -4 ... canna nanna
 7. ?.
  bugün gerçekleştirilen mitingtir.
  -1 ... carlott
 8. ?.
  dolmuşlara bindirilmiş kıtalar.
  1 -2 ... ee caylar kimden
 9. ?.
  gereksiz bir mitingtir, boşuna masraftır. bugüne kadar izmir'de akp ve zihniyetindeki partilerin aldığı şey oy değil babaeski olmuştur ve olmaya devam edecektir. keşke mitinge yapılan masrafla bir yerlere bağış yapsalardı.
  5 -5 ... phoibos apollon
 10. ?.
  katılımcı sayılan 40 bin(?) kişiyi* pazar gününü kordon'da dolaşarak geçiren insanların da oluşturduğu kalabalıktır.
  dün gezerken bizimkilerin de bir bakmışlığı vardır, hatta arkadaş su almak için içlerine girmişti de, alamadan çıktı.*
  ayrıca dışarıdan gördüğüm kadarıyla gerçekten iyi para harcamışlar mitinge, verdiğim vergilere acıdım...

  http://www.milliyet.com.t.../07/09/siyaset/siy03.html
  5 -6 ... shunketsu