bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  bursa'da oturan yazarların dün akşam konuşarak gün olarak karar aldığı, "biz geliyorsak istanbul'da her türlü takım çıkarıp elbette sahaya sürecek birilerini bulur" * * * diye düşünerek her türlü kabul edeceklerini bildiğim halı saha organizasyonu. ilk maçta deplasmanda oynayıp, rakip takımı ikinci maç için bursa'ya bekleyeceğiz.* *
  5 -1 ... salca
 2. .
  iyiler her zaman kazanır.

  (bkz: uludag istanbul a milli futbol takimi)
  2 -2 ... arjen robben
 3. .
  (bkz: welcome to hell)
  4 ... eqin
 4. .
  istanbul kadrosunun yapılan futbol zirvesinden oluşması muhtemel ve kadroda yer alan oyunculara bakılırsa bursanın hiç mi hiç sanşı yok dediğim zirvedir.
  -1 ... haznedaroğlu
 5. .
  o tarihte kayseride olacağımdan katılamayacağım zirvedir. bu sebebten istanbul galip gelebilir.*
  ... darwen
 6. .
  ortalıkta birçok erken öten horozun belirdiği ve verdikleri talihsiz beyanatlardan dolayı maç sonrası önlerine acıyla eğecekleri başları bile kalmayacak zirve.

  (bkz: erken oten horozun basini keserler) *
  3 ... salca
 7. .
  pazar günümüzün zehir olmaması ve martyns'in o gün gireceği sınavından ötürü; cumartesi saat 14:00'te mesai bitimimiz sonrasında yola çıkıp, saat 19-20 arası yapılacak, pazar sabahı martyns'i bursa'ya yetiştirmek için çaba harcanacak zirve.
  2 ... salca
 8. .
  uludağ istanbul a milli futbol takımı' nın 1.96 boyundaki pivot santrfor tipli 1986 doğumlu genç oyuncusunun doğumgününde yapılacak olması sebebiyle daha da ilginç bir hal alan karşılaşma. *
  2 ... fth
 9. .
  (bkz: avrupa ya acılın) *
  2 ... trinfr
 10. .
  eqin isimli yazarın salça kişisinin bacağını kırmasıyla birlikte, akabinde gelişen istenmeyen olaylardan ötürü gölgede kalmış müsabaka.uludağ istanbul a milli futbol takımı'nın 8 fark ile galip gelmesiyle son bulmuş futbol maçı.

  (bkz: entry parsellemek)
  1 ... eqin