1. .
  bursa'da oturan yazarların dün akşam konuşarak gün olarak karar aldığı, "biz geliyorsak istanbul'da her türlü takım çıkarıp elbette sahaya sürecek birilerini bulur" * * * diye düşünerek her türlü kabul edeceklerini bildiğim halı saha organizasyonu. ilk maçta deplasmanda oynayıp, rakip takımı ikinci maç için bursa'ya bekleyeceğiz.* *
  5 -1 ... salca
 2. .
  iyiler her zaman kazanır.

  (bkz: uludag istanbul a milli futbol takimi)
  2 -2 ... arjen robben
 3. .
  (bkz: welcome to hell)
  4 ... eqin
 4. .
  istanbul kadrosunun yapılan futbol zirvesinden oluşması muhtemel ve kadroda yer alan oyunculara bakılırsa bursanın hiç mi hiç sanşı yok dediğim zirvedir.
  -1 ... haznedaroğlu
 5. .
  ortalıkta birçok erken öten horozun belirdiği ve verdikleri talihsiz beyanatlardan dolayı maç sonrası önlerine acıyla eğecekleri başları bile kalmayacak zirve.

  (bkz: erken oten horozun basini keserler) *
  3 ... salca
 6. .
  pazar günümüzün zehir olmaması ve martyns'in o gün gireceği sınavından ötürü; cumartesi saat 14:00'te mesai bitimimiz sonrasında yola çıkıp, saat 19-20 arası yapılacak, pazar sabahı martyns'i bursa'ya yetiştirmek için çaba harcanacak zirve.
  2 ... salca
 7. .
  uludağ istanbul a milli futbol takımı' nın 1.96 boyundaki pivot santrfor tipli 1986 doğumlu genç oyuncusunun doğumgününde yapılacak olması sebebiyle daha da ilginç bir hal alan karşılaşma. *
  2 ... fth
 8. .
  (bkz: avrupa ya acılın) *
  2 ... trinfr
 9. .
  eqin isimli yazarın salça kişisinin bacağını kırmasıyla birlikte, akabinde gelişen istenmeyen olaylardan ötürü gölgede kalmış müsabaka.uludağ istanbul a milli futbol takımı'nın 8 fark ile galip gelmesiyle son bulmuş futbol maçı.

  (bkz: entry parsellemek)
  1 ... eqin
 10. .
  bletter tarzı insanların olaya müdahale etmesi sonrası, ortalığın iyice gerilmesinden dolayı, tahminimce maçın başlarında milli duyguları kabaran ve bursa'nın gururu için oynayacak gaza gelen kardeşlerimden birinin penaltı yaparak başlayacak olan karşılaşma.

  (bkz: hakkımızda hayırlısı)
  (bkz: bu mac bitmez)
  1 -1 ... salca