bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 0.
    16 yılda insan olmayı öğretemeyen eğitimin ta kendisidir.
    25 -2 ... kullanma kilavuzu okuyan turk
  2. 1.
    eğitim değil, öğretimdir. eğitim bambaşka bir şeydir.
    12 -1 ... nota bilmeyen adam
  3. 2.
    yaptıkları tek yanlış değildir. Eğitim öğretim batıya yöneltilip sınav sistemleri aynı kalıyor aslında devlet okulları öğrenciyi sınava hazırlamıyorlar, bunların üzerine dershaneleri kaldırarak işçi yetiştiriyolar ortası yok ya sıradan bir bedenen çalışan olacaksın yada ailede zengin olacak, cemaatleri hiç söylemiyorum bile.
    1 ... buboyleolurmus
  4. 3.
    8 yılda ingilizce'yi öğrenemeyip , 1 yılda omegle sayesinde ingilizce'yi sökenlerde var .

(bkz: o benim)
    7 -3 ... tranceenergy
  5. 4.
    "Deveye sormuşlar neden boynun eğri diye, o da demişki nerem doğruki" sözünün günümüz hayatındaki karşılığı olan olaydır. Taa ilkokuldan itibaren bireylerin gelecek kaygılarının ve çevre baskılarının mevcut olduğu bir toplumda nasıl bir eğitim anlayışı açığa çıkabilir, eğitimciler nasıl idealist bir eğitim yolu seçebilir ve seçtiği halde nasıl öğrenciler sağlim bir kafayla verileni alabilir. insanın önce kafası rahat olacak.
    3 ... dogrucu tosba
  6. 5.
    aslında 8 sene boyunca görmüyorsun toplamda gördüğün 2 sene. ilkokulda temel atıyorlar. orta okulda temeli tekrarlıyorlar. lisede aynı konuları bir daha bokunu çıkarırcasına öğretiyorlar. her sene aynı boku yolunu görmekten bıkan öğrenci ingilizceden sıkılıyor. milli eğitimin temel politikası tekrarla ama öğretme.
    4 ... captain morgan
  7. 6.
    yanlış eğitimdir. chatroulette ya da omegle tarafından ders verilse daha faydalı olur.
    1 ... deli picak
  8. 7.
    Eski zamanlardaki gibi millet efil efil facedir twitterdir dolanmak yerine derslerine çalışırsa öğrenilemeyecek birşey değildir. Yeni nesil böyle işte. Kabullenmek gerek.
    2 -1 ... suskun1adam
  9. 8.
    ilk okuldan liseye kadar öğretemedikleri ingilizce'yi, birkaç ay içinde altyazılı filmlerden öğrendim.

tanım: öyle demeyin, yine de eğitim sistemimiz avrupa standartları seviyesinde denilesi durum.
    ... zar adam
  10. 9.
    bir de utanmadan 5 bin ingilizce öğretmeni alırlar. ne 8 senesi ilk okuldan lise sona kadar ingilizce dersi içeriği aynı. bir adım üstüne koyan yok. evet.
    1 -2 ... oytunkaran