1. 1.
    Bende 6 saatten az uyuyunca ortaya çıkan sorunsal.
    1 ... vasilissa
  2. 2.
    Ben genelde 4-6 saat uyuyorum. Bir şey de olmuyor. Alışkanlıkla ilgili bir şey olabilir.
    2 ... bilgisiz zeki
  3. 3.
    6 aydır günde maksimum 5 saat uyuyorum henüz kaymadı.

t: insandan insana değişen durum.
    2 ... fastest man alive
  4. 4.
    5 saat ortalama ile tüm günümü geçiyorum şaftım kaysa yine iyi. hayatta bakış açım değişti her şeyden soğumaya başladım.
    3 ... potansiyel amele 2
  5. 5.
    Geceli gündüzlü çalışınca ortaya çıkandır. Net hayat sker.
    2 ... ktm li aynasiz
  6. 6.
    Yanlış tespittir. Asıl 8 saat üzeri uyuyunca sersem gibi geziliyor.
    2 senedir 4 saat falan uyuyorum, akşama kadar bana mısın demiyor. Haftasonları içip 8 ve üzeri saat uyuduğumda tüm gün hiçbir şey yapasım gelmiyor. Son 1-2 aydır ise daha erken yattığım için 6 saat falan uyuyorum, o bile fazla geliyor, Sabaha kadar 3-4 kez uyanıyorum.
    8 saat ideal falan değil, aksine çok fazla.
    2 ... alkolik oldum
  7. 7.
    Ben sabah 6 dan önce uyandım bugün üstüne kuyruk bekledim 2 saat. Benim kafamda filler ordusu tepişiyor. Benim durumum elma sokağı kabusu o vakit.
    2 ... kale3112
  8. 8.
    Askerde nanayı yedin sen o zaman torun.
    ... mbappe for president
  9. 9.
    Bn 10 saatten az uyuyunca saftim kayıyor 8 ı düşünmek bile istemiyorum.
    ... ayinyirmialtisiidi
  10. 10.
    Kişiden kişiye değişendir. Vucudun dinlenme saati denilen Doğru saatlerde uyuduğumuzda kısa süreler bile yeterlidir. Aynı zamanda benim yapmadığımı da itiraf etmekte fayda var ve kendi duzenimle uyku süresini yıllardır en fazla 5,5-6 saate fiksleyip sabahları zombi akşamları ise şeytan gibi gezme standartına sahip olduğum, şaftımın yıllardır kaymadığı bir duzenim var.
    ... lagavulinvebazlama