bugün

muhtemelen uyku bozukluğundan muzdarip, işyerinde bile uyuma temayülü gösteren, bıraksan geri kalan yaşamını yatakta mutlu mesut geçirecek, gözleri daima şiş ve kırmızı, doyumsuz birey. allah senin iyiğini versin, kalk artık.
vitamin eksikliği çeken kişidir. bi check up yaptırıp eksikliklerini tamamlaması gerekir.
Uyku apnesi derdinden muzdariptir. Veya küçük dili artık küçük değil pabuç kadar olmuştur. Veya burun kemiği, Muhammed Ali'nin burnu kadar eğridir, veya geceleri göğsünün üstüne üç harfliler çörekleniyordur.
(bkz: sadece aptallar 8 saat uyur)
Günde 4-5 saat uyumak zorunda olan bir bireyin kara listesinde olan kişidir.
Antidepresan kullaniyorsa haklidir.
Benım yetmiyor efenım.
Daha beterlerinin olduğunu öğrenince rahatlayabilecek bireydir. Haftada 2 gün hiç uyumadan sabahlıyorum diğer günler 5-6 saat. Saatler o kadar yetersiz geliyor ki mecbur kalmadıkça uyumuyorum.
Kış uykusuna yatan bireydir.bi bitmedi şu soğuklar hazır.
öğrenci olma ihtimali çok çok yüksektir.
kış uykusuna yatmıştır.
bir çarpıda benim için atın ricasında bulunduğum listedir. at gibi sağlıklıyım ama genede zaman zaman 8 saat bile yetemiyor.
Bilim insanlarına göre 6 saatten fazlası yetişkinleri aptallaştırıyor. Bizim milletimiz 12 saat uyuyan var maşallah ne kadar da değer veriyoruz kendimize hayatımıza.
Hayatı sevmiyordur ve hayattan zevk almasını sağlayacak bir şey yoktur.
9 saat olarak değiştirilmesi gerekir.
Mutlu olmak isteyen uyur.
Aşırı sigara içiyordur, içmesin.
Haklı bireydir. En az 14 saat olmalıdır.