bugün

Acı verici ama gerçekçi bir eylemdir. Siz kızı tavlamak için 8 saat hegel anlatırsınız, türlü entelektüel hallerde tezahür edersiniz ama o en sonunda sessizliği işinizi sorarak böler.

Ne olacaktı? Hegel ile mi doyuracak karnını, hegel mi bakacak çocuklara?
Ankara'ya ilk gelen herkesin uğradığı, envai çeşit esnafın ve ticaretin döndüğü, tarihi 18. Yüzyıla kadar uzanan bir meydanı akla getirmiş tespit.

(bkz: Hergele meydanı)

Şimdi diyeceksiniz ki hegel'le hergelenin ne alakası var. O da işte benim psikopat beynimin çağrışması.
hegel'ın (ingilizce değil, almanca telaffuzu dikkate alınırsa in değil ın eki daha yakışır) şirketinde pazarlamacıyım demek en akıllıca cevap olurdu.
verilmiş sadakam varmış diye oradan hızlıca uzaklaşmalı ve iki rekat şükür namazı kılıp bir garibana bir paket sigara biraz meze bir de 70'lik rakı verip hayır duasını almak gerek.
Tam olarak tanımadığın bir kıza 8 saat boyunca hegel anlattığında kız sıkıntılarının olduğunu düşünmüş olabilir.

Dipnot:Ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde çalışıp çalışmadığını mı merak etti acaba.
Ben frued anlattım da ne oldu?
Sapık dedi. hepiniz aynısınız dedi.
Şuan cinsel tacizden soruşturma geçiriyorum.
"onu bunu bırakda * memleket nere yeğenim mihh mihhh" diye sormadığına dua edilmesi gerekmektedir. kızın kayış kopmuştur be hocam ne yaptın sen..
Muhtelemelen iş bakıyorum gibi bir cevap alacak kızdır. Aksi halde 8 saat hegel konuşacak kadar hegeli düşünmek çok zor.
çünkü el kızı felsefeye değil getireceğin maaşa bakar.