bugün

fenerbahçemizin önce 6 kasımda 6 tane, 7 aralıkta 7 tane attığı gassaraya, 8 ocakta da 8 tane atacağı karşılaşma olacaktır. yılın her ayı koya koya gezdireceğiz gassarayı.

görsel
gol rekoru kıran jorge jesus'lu fenerbahçe'nin, rakip takım kalesine gol olup yağacağı derbi olacaktır.
6 kasım 6-0, 7 aralık 7-0, şimdi de 8 ocak 8-0 olabilir. aylar ve rakamlar bile sırayla gidiyor bakın, bu bir tesadüf değil.*
8-0 işin esprisi tabi ama 4 tane sallar yollarız bunları.
Cimbom'un saplayıp jesus'un istifa edeceği maç. ismail kartal'la yola devam.
Okan buruk'un son maçı.
fener'in fark yiyeceği maçtır.
fenerbahçemizin hissettirmeden 3 atacağı maç. hissettirirse gerisini düşünemiyorum. bi ara sürekli 4 atıyorduk bunlara. 3 attığımız maçlarda tatmin olamayıp üzülüyorduk hatta. tüh amk 3'te kaldık diyorduk. tekrar aynı senaryo gerçekleşebilir bu yıl. jesus hocamız işini bilir. okan'lı gs'nin hiç sansı yok. kaldı 3 hafta.
fenerin 6 puan önüne geçtiğimiz maç olacak. koyup geçeceğiz tatava yapmadan.

skor 1-0. golü de mertens atar.
Fener, Hatay ve Antalya'yı yener, gs ise Sivas'ta banko takılır, a.gücü'nü yener. fb 1-2 puan önde maça başlar ve maç sonu rahatta 4-5 puan gs'nin önüne geçmiş olur. oradan itibaren gs; iner gider bir gözleri sürmeli...
görsel
görsel

fenerbahçe'nin hesap keseceği derbi..
şampiyonluğu falan geçtim sırf şu gs yöneticisi çıkıp ağlayıp herkesi tehdit ettikten sonra dönmeye başlayan şaibelere atılan bir tokat olsun diye kazanmamız gereken maçtır. hemde öyle tek farkla iki farkla değil 3-4 farkla kazanmamız lazım.

gerçi 10-0 yensek ertesi gün "1686 yılında bizde sizi 5 kişi ile 11-0 yendiydik" diye yeni bir hikaye uydururlar ama olsun.
Fenerliler şimdiden ağlamaya başlamış. 9 gün var daha az bekleyin.

Uzay futbolu oynuyoruz dedikten sonra da şaibe diye ağlamazsınız ya.
--spoiler--

Fenerliler şimdiden ağlamaya başlamış. 9 gün var daha az bekleyin.

Uzay futbolu oynuyoruz dedikten sonra da şaibe diye ağlamazsınız ya.

--spoiler--

erdem timur mudur nedir bizim yöneticimiz değil kardeşim. ağlayan kim oradan pay biçelim. bize her hafta banko 1 kırmızı kart var ama ne teknik direktörümüz çıktı okan bızdığı gibi ağladı ne yönetimiz çıktı sizinkisi gibi "bu ligi bitirtmeyiz ühühühüü" diye ağladı. sizin hoca dünya kupası arasındaki hazırlık maçında bile ağladı piii...
son senelerde futbol lezzeti her zaman bu derbiye denk gelmiyor.
bu maç futbol lezzeti damaklarda tat bırakacak.
ben gollü bir maç bekliyorum,
goller ve akış 30. dk ve 70. dk. dan sonra daha da katmerlenecek...
galatasaray başını kazanır.
ssler alınıyor. gsli arkadaşlar yazmaya devam etsin.
icardi esmer yengeden sonra sarışın yengeye de hallenecek tir.
Fener'in tüm bu pislik durumların içinde maruz kaldığı iğrenç iddialara karşın ibret-i alem için gs'yi eze eze yenmesi zorunlu artık.

Yoksa ali koç, yöneticiler çıkıp boşuna konuşmasınlar.

Önce topunuzu oynayın artık bir zahmet!!!
yine gs nin alacağı müsabakadır.
Ciddi bir hakem hatası ve şanssızlık olmazsa en kötü ihtimalle berabere bitecek maç.
Öyle bol gollü rahat bi galibiyet değil son dakikalarda hakem hatasıyla gelen gol şekli göt yakmalı, kadıköy’de karanlık gece twiti attırmalı bi galibiyet istiyorum fenerimden.
Bu gsliler neden böyle lan. Derbi galibiyeti yok denilen jesus, 2 derbiyi deplasmanda oynadı. Bjk isabetli şut çekemedi evinde bize, ts maçında da 10 kişi kaldık, kalana kadar da pozisyon vermedik.

Kadıköy'de size koyunca neler hissedeceksiniz çok merak ediyorum. Bekleyin 3 gün kaldı.
Ne yazık ki Berabere bitecek maçtır.
ilginç bir mnaç olacak.

okan buruk alanya dayken feneri içerde dışarda bir de diyarbakırda aynı sezonda 3 kez yenebilmişti. rizedeyken de içeride yenmişti. bakalım galatasaray la da aynı istatistiği yakalayabilecek mi...ama kuvvetle muhtemel beraberliğe yatıracaklar.
fenerbahçe istedi diye var kayıtları açıklandı ve iki gün sonra fenerasyon bir daha var açıklanmayacak dedi. bu derbi öncesi net bir mesajdır. galatasaray karar verirseniz düdüğü astırır, konuşmalarınızı ortaya dökeriz. fenerbahçe lehine zaten sayısız penaltı opsiyonu var. antalya maçında rakibin iki golünü hiç ettiler yetmedi febeye penaltı bastılar, ulan maç bitti hakem hala antalyalılara kırmızı veriyor. o denli hızını alamadı adam. bu rezillekler gündem bile olmadı. bu lig izlenmez. galatasaray'ı doğrayacaklar. feneri şampiyon yapmak için saha dışı tam taarruz var. boşuna izlemeyin bu tiyatroyu.
görsel

oğlum bir bekleseydiniz maç oynanaydı daha takımlar stadyuma ulaşmadan ağlamaya başlamışsınız..
Ulan ne manyak adamlarsınız amk.

Daha maça 2 gün var, bu gs'li sözde taraftarimsi bebeler şimdiden maglubiyetlerine kılıf uydurup ağlamaya başlamışlar.

(bkz: maç oynanmadan yenilgiyi kabul etme mallığı).
Kasap fenere banko kırmızı yazın Bi kenara.
Fener yener bence. Çünkü Bizim futbolcular farkında değil nasıl bi maça çıkacaklarının. Normal bi maç işte diye sikini sallaya sallaya oynarlar. Kassalar yeneriz evet ama icardi şu an sikecem maçını diyodur kesin.
Bu maçta fenerbahçenin herhangi bir puan kaybına tahammül edemem bu leş galatasarayı evinde yenemiyorsan şampiyon olma zaten.
Maçı Konyaspor kazanır.
gsye ofsaytımsı goller verilirse veya bizim gollerimiz antalya maçındaki gibi iptal olmazsa, son 8 fb maçının 7'sinde fb'ye kırmızı kart vermiş halil umut meler'in bir tarafları yine oynamazsa, fenerbahçemizin koyup geçeceği maç olur.

adamlar sivas'tan haram 3 puan aldı, tff hakem hatası olduğunu söyledi, hakemler men edildi, bizim antalya'da buz gibi gol iptal edildi, üstüne ofsayt olan antalya golüne salya akıtarak goldü verilmedi diyerek fb üzerine yine algı yaptılar, hâlâ hakem diye maçtan önce ağlamaya başladılar. üst üste koyacağız üst üste.
Bol gollü bol kırmızı kartli bir maç olacak.berabere kalsınlar isterim.
görsel
Ya galatasaray yenecek işte boşa heyecana lüzum yok.
kadıköy birkez daha fethedilecektir.
Tekrar ediyorum: Ciddi bir hakem hatası, şanssızlık, bireysel hata olmadığı sürece galatasaray’ ın kazanacağı maç. Yeter ki hakem tribün baskısından ürkmesin. Hakemi değil futbolu konuşmamızı diliyorum.
kadıköy'ü bir kez daha fethedeceğiz diyenlerin, 1993'ten bu yana, yani 30 senede sadece 3 galibiyetleri var. bunların son 2'si, fb tarihinin en vasat, ayrıca sakatlıklardan dolayı kendi mevkilerinde oynamayan futbolcular sayesinde ve gs'ye basit bir penaltı verilmesiyle kazanıldı. sonuncu da pandemide seyircisiz maçtı. başka galibiyetleri yok.

gollerimiz ofsaytımsı kararı verilerek iptal olmazsa veya antalya maçındaki gibi siklerinin keyfine iptal ettikleri 3. golümüz gibi gol iptallerimiz olmazsa, ya da bize yine kırmızı kart çıkmazsa, ki halil umut meler son 8 fb maçının 7'sinde bize kırmızı kart çıkararak bu alanda rekor sahibi bir hakem, fenerbahçemizin 3 ve üzeri farkla koyup buruk okan'ı daha da buracağı maç olacaktır.

sakın eksik gelmeyin ha. icardiymiş, yerden bitme torreraymış vs, tam kadro gelin. icardi sakat olmasın, iyileştirin hepsini. sonra o yoktu bu yoktu, mızıkçılık yapmayın. hepiniz gelin. bakın neler yapıyoruz size..
Büyük ihtimalle Berabere bitecek maçtır.
Babamın verdiği 450 lira fatura parasını fenerin galibiyetine bastım ne olacak bakalım benim sonumda olabilir.
Farklı bir skorla bitecektir. Çok fena şeyler olacak sahada.
Bu gs‘yi handicap‘li yenmezsek yuh olsun bize.
efendiler, ihtimal ki febenin penaltısına çok böbrekler basılacaktır. ytd.
Fenere de 1/2 tarifesi uygulayacağız.

Evi arabayı bağı bahçeyi manitayı satın.

1/2 skora basın gitsin sonra daha üst modellerini alırsınız. Ytd.
0-0 veya 1-1 berabere bitecektir. Bekleyin görün.
görsel
Jesus' un şu şekil beklediği maç.
görsel

an itibariyle ben.
görsel
Tahmini skor 7-2.
tahminimce 1-1 biter. belki fener 2-1 kazanır. skor tahminim iki yönlü.