1. 1.
    şerefsizlerin ülkedeki salgın ortamını fırsat bildiğini göstermiştir.

https://www.sondakika.com...-ilcesinde-odun-13099115/
    12 -1 ... flat head
  2. 2.
    Ekrem imamoğlu'nun çizgisini beğendiği Selahattin Demirtaş'ın sempatizanı olduğu terör örgütü tarafından yapılmıştır. Peki Selahattin Demirtaş kimdi? (bkz: başkan apo nun heykelini dikeceğiz heykelini) diyerek türk halkı ve devletine meydan okuyan birisi. işin daha acı boyutu ise ekrem imamoğlu ve avanelerinin hala bu adamın suçsuz olduğunu söylemesi ve akşam Sabah hapisten çıksın diye mücadele vermesi.
    bu saldırıyı lanetleyip ekrem imamoğlu'nun müritliğini yapmak ise tam bir gerizekalılık.
    18 -29 ... zall bana hep abi der
  3. 3.
    Niye kızdınız ki? Bunların siyasi çizgisini beğenenlere koşa koşa gidip oy vermediniz mi?
    14 -7 ... masklavi
  4. 4.
    5 sivil hayatını kaybetmiş.

https://www.ntv.com.tr/tu...ti,xh7BFfy2uE6CKDCpy_Q6EA
    ... stroszek
  5. 5.
    Kahpe kimdir, nedir, nasıl çalışır sorularına yanıt olabilecek hain saldırıdır.

Terörün bile bir raconu, teröristin bile bir nebze şerefi olmalı.
    Şu süreçte, bunu planlayan, kalkışan, organize eden, kurşun sıkan her kansızın, coronanın kucağında soluksuz kalarak gebermesini diliyorum.
    Çırpına çırpına!
    Diyeceklerim budur!

Yoo yoo bi dakka, böyle bir vehamette bile hala siyaset goygoyu yapıp, ekrem imamoğlu linci başlatmak isteyen, e. imamoğlu ile kafayı bozmuş, işi, gücü algı yaratıp, lekelemek olan şahısların da, kabak tadı verdikleri kocaman bir gerçektir.
    Camı aç camı, oksijen girsin!
    13 -2 ... zeytinyagli dolma kalem
  6. 6.
    Haberi gördüğümden beri düşünüyorum, garibanlara niye saldırmışlar? Ne istemişler be adamlardan? Cibilliyetlerini siktiminin puştları.
    ... bayandanazkullanilmis
  7. 7.
    Allahın cezası teroristler yine rahat durmamış.

Tez vakitte hadleri bildirilir inşallah.
    ... lipsos
  8. 8.
    Chp'ye lafım yok. ne mal oldukları zaten belli de ak itlerin gelip buralarda vatan millet edebiyatı yapması çok komik geliyor bana yahu. Ulan daha düne kadar pkk ile birlikte halay tutup zılgıt çekiyordunuz. Apo piçi bile kürtleri akp'ye oy vermeye teşvik ediyordu. Ne çabuk unuttunuz oslo görüşmelerini, habur müsameresini, çözüm süreci ihanetini. Geçmişinizden kaçamazsınız, eninde sonunda gelir sizi bulur.

Gerçek bir ülkücü...

Hangi ortaklıkla şehit edildiğini bildiğimiz Rahmetli muhsin yazıcıoğlu reisin nedense şu acı sözleri aklıma geldi sonradan;

"Vatanı sevmenin çilesini biz çektik, edebiyatını onlar yaptı..."

La gerizekalı ak itler, akp çocukları sayfalarına bakıp özeniyorsunuz ama size yedirmezler oğlum öyle bir hayatı. Siz anca buralarda karın tokluğuna kemik yalarsınız...

Size gerizekalı demek iltifat olur çünkü gerizekalılık da bir seviye belirtisi ve göstergesidir. Bilemedim ki size ne desek acaba?
    13 -4 ... son kale
  9. 9.
    5 sivil vatandaşın şehit düştüğü saldırı.

Mekanları cennet olsun.

Kulplu çok insan tanıdım.
    Ve hiçbiri terör propagandası yapan, terörü öven insanlar değillerdi.
    Kendi hallerinde insanlardı.

PKK'ya gelecek olursak..
    Sözde savunduğu halkını yine katletmiştir. Daha önce olduğu gibi.

Ve görüldüğü üzere orada hayatını kaybeden Kürtlerin yardımına yine türk devleti koşmuş ve yine onlara türk halkı üzülmüştür.

Başınız sağolsun demiyorum, çünkü bu acı hepimizin.
    Hepimizin başı sağolsun..
    8 ... eylulsabahi
  10. 10.
    Malum ırk yine boşluğu fırsat bilip saldırdı.
    2 -2 ... vexillarius of theodopolis