bugün

şerefsizlerin ülkedeki salgın ortamını fırsat bildiğini göstermiştir.

https://www.sondakika.com...-ilcesinde-odun-13099115/
Niye kızdınız ki? Bunların siyasi çizgisini beğenenlere koşa koşa gidip oy vermediniz mi?
5 sivil hayatını kaybetmiş.

https://www.ntv.com.tr/tu...ti,xh7BFfy2uE6CKDCpy_Q6EA
Kahpe kimdir, nedir, nasıl çalışır sorularına yanıt olabilecek hain saldırıdır.

Terörün bile bir raconu, teröristin bile bir nebze şerefi olmalı.
Şu süreçte, bunu planlayan, kalkışan, organize eden, kurşun sıkan her kansızın, coronanın kucağında soluksuz kalarak gebermesini diliyorum.
Çırpına çırpına!
Diyeceklerim budur!

Yoo yoo bi dakka, böyle bir vehamette bile hala siyaset goygoyu yapıp, ekrem imamoğlu linci başlatmak isteyen, e. imamoğlu ile kafayı bozmuş, işi, gücü algı yaratıp, lekelemek olan şahısların da, kabak tadı verdikleri kocaman bir gerçektir.
Camı aç camı, oksijen girsin!
Haberi gördüğümden beri düşünüyorum, garibanlara niye saldırmışlar? Ne istemişler be adamlardan? Cibilliyetlerini siktiminin puştları.
Allahın cezası teroristler yine rahat durmamış.

Tez vakitte hadleri bildirilir inşallah.
Chp'ye lafım yok. ne mal oldukları zaten belli de ak itlerin gelip buralarda vatan millet edebiyatı yapması çok komik geliyor bana yahu. Ulan daha düne kadar pkk ile birlikte halay tutup zılgıt çekiyordunuz. Apo piçi bile kürtleri akp'ye oy vermeye teşvik ediyordu. Ne çabuk unuttunuz oslo görüşmelerini, habur müsameresini, çözüm süreci ihanetini. Geçmişinizden kaçamazsınız, eninde sonunda gelir sizi bulur.

Gerçek bir ülkücü...

Hangi ortaklıkla şehit edildiğini bildiğimiz Rahmetli muhsin yazıcıoğlu reisin nedense şu acı sözleri aklıma geldi sonradan;

"Vatanı sevmenin çilesini biz çektik, edebiyatını onlar yaptı..."

La gerizekalı ak itler, akp çocukları sayfalarına bakıp özeniyorsunuz ama size yedirmezler oğlum öyle bir hayatı. Siz anca buralarda karın tokluğuna kemik yalarsınız...

Size gerizekalı demek iltifat olur çünkü gerizekalılık da bir seviye belirtisi ve göstergesidir. Bilemedim ki size ne desek acaba?
5 sivil vatandaşın şehit düştüğü saldırı.

Mekanları cennet olsun.

Kulplu çok insan tanıdım.
Ve hiçbiri terör propagandası yapan, terörü öven insanlar değillerdi.
Kendi hallerinde insanlardı.

PKK'ya gelecek olursak..
Sözde savunduğu halkını yine katletmiştir. Daha önce olduğu gibi.

Ve görüldüğü üzere orada hayatını kaybeden Kürtlerin yardımına yine türk devleti koşmuş ve yine onlara türk halkı üzülmüştür.

Başınız sağolsun demiyorum, çünkü bu acı hepimizin.
Hepimizin başı sağolsun..
yahu seçim kazanmak için terörist liderini devlet ekranlarına çıkaran kitle yine olayı ibb başkanına bağlamışlar, gerçekten şok oluyorum.

ulan ibb başkanının çizgisini beğeniyorum dediği adam siyasetçi. hala neden içeride olduğu belli olmayan bir siyasetçi. mecliste de yer alan bir siyasi partinin başındaki adam.

peki trt ekranlarına sırf seçim kazanabilmek için çıkardığınız osman öcalan kim? gerçi daha sağlam elinize aldınız ancak biz wiki tanımlarına bakalım;

Selahattin Demirtaş, Zaza kökenli Türk siyasetçi, yazar ve avukat. Türkiye Büyük Millet Meclisi 26. dönem istanbul milletvekilidir. Halkların Demokratik Partisi eş genel başkanlığını 11 Şubat 2018 tarihine kadar yürütmüştür.

Osman Öcalan (d. 1958, Ömerli, Şanlıurfa, Türkiye) Kürt politikacı ve eski PKK komutanı.

siyaset ile terörün farklı şeyler olduğunu o kıt aklınız almıyor işte.

çünkü siz siyasal islamcılar böyle kahpesiniz, böyle siktiniz ülkenin anasını günden güne, şimdi de hala yüzsüzlük yapıyorsunuz. bir insan kürt diye pkk lı olmadığı gibi, bir insan akp li olmadığı için vatan haini de değil. bu vatan da sizin değil, siz dini vatanın önüne koyan sikikler, gelip burada bir de vatan millet edebiyatı yapamazsınız.

siz başı secdeye değiyor diye oy veren tiplersiniz, o sebeple her kürt pkk sempatizanı zannedecek kadar malsınız.

acımıyorum size, çünkü azalarak yok olacaksınız.

ülkede yarın devran dönünce hepiniz inkar edeceksiniz akpye oy verdiğinizi, çünkü satılıksınız, karaktersizsiniz, beş para etmezsiniz.
100 senelik yanlışın bugünkü
kurbanları ..........
Kimi pkk yalayıcısı yobazın 100 senelik yanlış gibi bir şeyler saçmalayıp, suçu cumhuriyete atma çabasına vesile olan şerefsiz saldırısıdır.

Ülen madem yanlış, düzeltseydiniz. 20 yıla yakın tek başına iktidar yetmedi mi? ihanet sürecine neden son verdiniz o zaman?
1830 yılından beri türk ordusuna
subay yetiştiren bir ailenin mensubuyum .
sarıkamıştan , reşko tepesine kadar babam
dedem ve diğer akrabalarımın ayak basmadığı
at sürmediği toprak kalmadı .

kürt meselesini osmanlı da , atatürk de çözemedi .
ve silahlı çatışma işin sadece bir yönü . çatışma
olmasa da kürt ve arap nüfus ülkeyi tamamen
ele geçirecek .
teşkilatlı , şuurlu azınlık , bilinçsiz çoğunluğu
yönetir .
cumhuriyet , kongo da var . iranda da var .
burada bana göre ölmüş, dinini yaşayan bir insana göre şehit beş sivil kişi var. onlar için üzüleceğinize hepiniz siyasi rant elde etmek için birbirinize saldırıyorsunuz.

umarım bu çıkarcılığınızda boğulursunuz demek isterdim ama idlib'te 30'dan fazla askerimiz şehit olduğunda bundan siyasi rant elde etmek için sayılara abartan, cumhurbaşkanının ismini o gece istifa gibi bir kelimeyle yanyana koyan, sosyal medyada algı operasyonu yaparak, milliyetçi duygularıyla oynayarak insanların birlik beraberliğini bölmeye çalışanları da düşündükçe anlıyorum ki artık siz insanların kanıyla böyle şeyleri yapmayı kendinize hak görüyorsunuz.

sizin gibi insanlarda bu kutuplaştırıcı, bölünmüşlük ruhu olduğu sürece bizim vatan-millet sevdalısı, birlik-beraberlik içinde eski kuvay-ı milliye günlerindeki gibi bir şeyleri başarmamız o kadar zor ki...

gerçi o günlerde de Koçgiri isyanı gibi kızıl kafa mezhep faşisti isyanları yapanlar vardı da neyse...

Eğer sizin gibi bölücü, kutuplaştırıcı bir dilden konuşacaksam da eğer her türlü tanrı beni affetsin ama...

Unutmayın ki ne a partisi babamın partisi, ne de b partisi.

Ben kendi ekmeğimi kazanmışım ne chp'nin kesme şekerine, kızılının güzellemesine, ne ak parti'nin bir şeyine ihtiyacım var.

Ama burada yanlış olan taraf bu kadar belliyken saldırmanız, birbirinizi suçlamanız akıllıca, akıl kârı iş değil!

Hadi gelin Günümüzde olanlara bakalım öncelikle Kimleri lanetleyeceğimizi iyi bilmek adına.

12 yaşında çocuğu tarayan ypg'li video'su internette dolaşırken, sırf Türkiye Nusayrisi olduğu ve Suriye'de dinine bağlı Arapları öldürüyorlar diye birileri "ypg terör örgütü değildir" açıklaması yaptı. Tabii ki de ismi kemal ve muhalif partinin lideri. Hahah.

"ceren güneş" kod adlı, ulu önder Atatürk'ümüzün askerlerini vurmak için ypg'ye katılan teröristi, tbmm'ye doktor kıyafeti içinde allayıp pullayıp soktular sonrasında.

dhkp-c'den 6 yıl yemiş terörist'e chp onur madalyası verildi...

cemil bayık isimli onun bunun çocuğu terörist "chp etrafında birleşelim" çağrısı yaptı...

anlayacağınız Ne yazık ki bugünlerde ulu önder Atatürk'ümüzün partisi hdp ile elele sıkışıyor...

Kiminle? PKK'nın siyasi ayağıyla! Yazık gerçekten.

hükümetin yönettiği devlet, silah bırakması ve ateşkese zorlanması üzere terör örgütü ile görüşürken, atatürk'ümüzün partisindekiler ise şuan terör örgütünün savaştığı dönemde onun siyasi ayağı ile ittifak yapmasının farkını anlamayanlar, anlasa da anlamamazlıktan gelenler konuşuyor da konuşuyor...

insan önce atatürkçü olmalı, vatan-millet sevdası olmalı ki bazı gerçekleri görsün...

ama ne yazık ki içten fethedilen atatürk'ümüzün partisinde durum gittikçe kötüleşiyor ve kızıl kafa mezhep faşistlerinin maskesi atatürkçülük olduğu için bize söylenen yalanlarla bazı gerçekleri göremiyoruz.

görsel
görsel
Akıl hastasının ve bir de yüzyıllık hata iddiacısının boş laflarıyla bulandırmaya çalıştıkları vahşettir.

Akıl hastası mühim değil.

Diğerine gelince... Dediğin gibi devlete, millete hizmet eden bir ailenin evladıysan memnun olurum. Fakat öyle biri neden böyle bölücü ağızlar yapsın? Madem yanlıştan bahsediyorsun, o zaman yanlış neymiş onu da söyleyeceksin. Nedir bu kaypak ağızlar?

Yettiniz artık be! Kanın, ateşin ortasında kurulmuş cumhuriyetle habire uğraşıyor, çok daha elverişli koşullarda başa gelip, 20 yıldır yemekten başka bir şey yapmayanlara tek laf etmiyorsunuz.

Bir de kongo'da da cumhuriyet var diye dalga geçiyor yavşak! Beğenmiyorsan siktir git. Padişahlıkla olacaksa buyurun ilan edin. Şeriat istiyorsanız 20 yıldır ne duruyorsunuz?
Bir de kongo'da da cumhuriyet var diye dalga geçiyor yavşak! Beğenmiyorsan siktir git.

bunları yüzüme karşı da söyle .....
Lan başlatma yüzünden, sıfatından. Sözlükte Bile dediğinin arkasını getiremeyip yavşaklık yapan korkağın tekisin. Senden mi korkacağım?
görüşeceğiz ....
Olur canım. Görüşürüz.
Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde odun topmaya giden köylülere yönelik, terör örgütü PKK'lı teröristlerce saldırı düzenlendi. 

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Güleç Mahallesi kırsalında orman işçilerini taşıyan aracın geçişi sırasında PKK'lı teröristlerin önceden yerleştirdiği el yapımı patlayıcı infilak etti. Bölgeye çok sayıda jandarma ve sağlık ekibi sevk edildi.

Diyarbakır Valiliği 'saldırıda 5 sivil vatandaşın şehit olduğunu' duyurdu.

içişleri Bakanlığı'nın saldırıya ilişkin açıklamasında şu ifadeler kullanıldı:

"Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde odun toplamaya giden köylülere yönelik, hain terör örgütü PKK'lı teröristlerin döşedikleri el yapımı patlayıcı sonucu 5 sivil vatandaşımız şehit olmuştur. Hainlerin yakalanması için güvenlik güçlerimiz tarafından operasyon başlatılmıştır."

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan da bir açıklama geldi. Akar, "Mücadelemiz yurt içinde, yurt dışında devam ediyor. Bunların hesabını mutlaka verecekler" diye konuştu.
pkk'nın sivil kürt vatandaşları şehit ettiği eylemdir. pkk sivil öldürdü diye liboş ve küreselci medya sessiz.
Ahirette hesabı tek tek sorulacak.
Megri Megri'ci ibo'nun öyle şarkısı vardı değil mi?
Ooo allahsız aktrollere gün doğmuş.

Zevkle entry giriyorlar karikatür görseller atıyorlar.
Masum insan oldurmek nedir o cocukluğudur.
Erkek gibi cikıp savaşin. Leslerinizi serelim. yazik degil mi lan masumlara.