1. 1.
  ceketini çok beğendiğim kişinin açıklaması.

  bu adam neredeyse her gün açıklama yapıyor ve daha ağzından mantıklı bir cümle çıktığını görmedim.
  6 -1 ... rimi rimi ley
 2. 2.
  Bu adam konuşmaya başlayınca Bana da bir anda yanık yanık bir türkü patlatacakmış gibi geliyor. Değişik bi sesi var. Talih yüzüne gülmeyip inşaat amelesi olaymış kesin bi zaman sonra türkücü olurmuş.
  4 -1 ... beyaz atletli trex
 3. 3.
  Ömer Çelik

  Öylesine mantıklı ve dayanıklı argunlar ortaya koyuyor ki muhalefet apışıp kalıyor.

  Şoka giriyorlar resmen.

  Ömer Çelik un ufak ediyor

  Bu başlık bile şoklanmış muhalif püresi afiyetle yiyiniz efendim.
  1 -6 ... isminiunutanadam
 4. 4.
  bence bu arkadaş biraz balık yesin , balıkta fosfor var, beyne çok iyi gelir fosfor...zihni açar. konuştuğu şeylerin iler tutar bi tarafı yok resmen. adam ülkenin seçim yasalarından habersiz kendi kafasına göre seçime itiraz ediyo...iyi de kardeşim, seçim de yasalara tabii bir konudur, kafana göre anlatamazsın.

  seçim yasasına göre itiraz "hislere" ,"kutumu büyük hissediyorum" mantığına dayanmaz. direkt delile dayanır, iddian varsa kanıtlarsın, yoksa susarsın, durup dururken sayım yapılmaz, çünkü zaten sandıklar bütün partilerin müşahitleri gözetiminde yapılır, her partinin görevlisi sayımı bizzat takip eder, "evet sayım doğru yapıldı, biz izledik ve şahidiz" derler...bi de her partiden bir diil iki müşahit bulunur !! "ıslak imza" muhabbeti odur zaten...şahitsen ve hoşnutsan, tutanağa imza atarsın, oraya yazılmış sandık sonucunu parafe edersin, en son sandık görevlileri de imzalar sandık merkeze gönderilir.

  bu gerizekalı gibi "kutumda büyük hissediyorum, bi daa sayalım" muhabbeti yaparsan, noirmal şartlarda mahkeme sana "kardeşim senin müşahidin imzayı çakmış, sana n´oluyo?" der.

  tam gerizekalı süzme gerizekalı bu herifler, valla bak. bomboş konuşmuş herif resmen.

  insan konuşmadan önce sandık tutanak raporu nedir, nasıl hazırlanır bari onu bi sorsaymış. bu kadar rezil olmazdı o zaman..

  ben onun yerine utandım valla. hiç bilmediği bi konuda ahkam kesmiş salak.
  1 ... paganviodio