1. 1.
  tam kapak olmuştur. olayı yine kendini bilmez bir kaç kişiye yıkmaya, üstünü örtmeye çalışan herkesin yüzüne tokat atmıştır.

  http://www.leman.com.tr/index.php
  8 -2 ... boromiro
 2. 2.
  olayı yine kendini bilmez bir kaç kişiye yıkmaya, üstünü örtmeye çalışan herkesin yüzüne tokat atmaya çalışırken, zanlının eline kupa verip, şampiyon diye de yazarak, gizliden olayı hakkı olduğu kupayı ve şampiyonluğu isteyen trabzonspor'a yıkan dergi kapağı.
  5 -2 ... hodri meydan 89
 3. 3.
  iki kendini bilmezin otobüsün camına attığı taşı Fenerbahçe cumhuriyetine darbe yapılmak istendi komedisine çevirenlere kapak olmuş kapak.
  2 -5 ... atechso
 4. 4.
  holiganvari bir kapak. ateş edenlerle bu kapağı çizenin zihin dünyası aynıdır.
  1 -1 ... murattemur
 5. 5.
  'leman dergisi mi fenerbahçe dergisi mi?' diyerek tereddüte düşüren kapaktır.

  Bu vahim olaya tepki tabi ki sonuna kadar verilmeli verene de destek olunmalı ama 'inadına, aşkınla, coşkunla' gibi ortamı körükleyici alt başlıkların hiç lüzumu yok.

  daha önce de defalarca takım amigosu gibi kapaklar çizen leman dergisi, fenebahçe dergisinin eki olarak dağıtılsa daha doğru bir hedef kitleye ulaşır.

  ayrıca evet. kendini bilmez bir kaç kişinin yaptığı şerefsizliği komple trabzon taraftarına mal ederek aklanma çabasının ağa babasıdır şu anda fener medyası ve yönetiminin yaptığı.

  kimse sporun içerisinde takım otobüsüne yapılan bu saldırı gibi alçakça ve barbarca ve adice olaylar istemiyor.
  ama böyle bir hadisenin ardından, hatta hemen hemen her olayın ardından 'bakın işte bize oyunlar oynanıyor, yok biz şöyle haklıyız böyle bilmem neyiz' demenin manası yok.

  kimse kusura bakmasın ama bu 'bi taraftan tuttum ya buradan yürüyüp fayda sağlayayım' zihniyetidir.

  tekrar etmekte fayda var. yapılan bu saldırının hiç bir haklı sebebi olamaz. hayvanlığın önde gidenidir. hatta ligler bi kaç yıl kapatılsın bizim ülkemize müstahaktır.

  ama 'inadına' zihniyetinin bu olaylara çözüm olamayacağı hatta körükleyeceği de aşikardır.

  allah beterinden korusun.
  3 -3 ... itsgonnabeanotherblackout
 6. 6.
  olayi baska bir takima yikma amaci bence olmayan kapak. alt tarafi bi sporun geldigi noktayi gosteriyor. alin kupanizi gotunuze sokun.
  5 ... 3 tam 1 robot
 7. 7.
  rüştü reçber'i gfb amigolarına dövdüren aziz yıldırım'ın etkisindeki sözde solcu derginin kapağı.
  1 -1 ... murattemur
 8. 8.
  bu hafta yaptıkları kapak rezilliğin üst seviyesindedir.

  ancak kendilerine yakışanın bu olduğunu düşünüyorum. hakkı yendiği için hakkını arayan koskoca bir camiayla dalga geçtiklerini sanıyorlar.. saldırı olayını ancak bu kafa böyle yorumlayıp paylaşabilirdi zaten. yazık..
  1 -1 ... atechso
 9. 9.
  fenerbahçeye yapılan çirkin saldırı için güzel bir kapak olmuş.
  2 ... derince
 10. 10.
  Ts düşmanı bir şikebahçeli editorün bok yemesidir.

  ilk önce, daha iki gün önce ölüm korkusu yaşayan insanları ve ailelerini düşümeden, onları ölmüş halde çiziyorsun, mizah anlayışını sikeyim.
  2011'den beri süregelen fb-ts arasındaki kupa meselesini bu olayla bağdaştiriyorsun, vicdanini sikeyim.
  Kimin yaptığı/yaptırdığı henüz belli olmayan bir vukuatı , bir zümrenin üzerine yıkıyorsun beynini sikeyim.

  Bir de kapak olmuş diyen sığır sikleri var ki, kufretmeye bile degmez ama ben yine de edecem. Farzedelim bunu yapan fanatik bir ts taraftarı. Bütün bir camiaya bok atmak evla midir? ayrıca, vukuatı olmayan bir taraftara sahip takım mı var memlekette? daha dün, maç çıkışı polis arabası taslayan, yakan, benzin istasyonunu yakmaya uğraşan kimdi? sizin mantiginizla bütün fb camiası potansiyel katil, psikopat ve orospu çocuğu. Zira benzinliği ateşe vermeye çalışan ve bi otobüs dolusu değil, yüzlerce belki de binlerce insanın hayatını tehlikeye atan orospu evladinın önde gideni, bayrak tutanıdır? Hatta bu olayda taraftar tepkisini haklı çıkarmaya çalışan fb yöneticileri de vardı! bildigin organize bi işti. Ama nedense camianın adı bu olaylarla lekekenmedi, garip! oysa bi iki ne idugu belirsiz adamın yaptığı için ne trabzon şehri kaldı, ne de ts takımı bok atılmadik.
  Kapakmış, alın götünüze sokun!
  -1 ... 0fu0