bugün

Büyük bir ihtimalle chelsea kazanacak ama tur için bir işe yaramyacaktır.
dünya devi fenerbahçe maçı handikapla alır. hep yaptığı iş zaten.
az sonra ntv'de başlayacak şampiyonlar ligi çeyrek final rövanş maçı. bu kadar kötü durumda biz galatasaray'ı bile kötü bir futbolla eleyerek çeyrek finale gelen chelsea'nin yenilmesini diliyorum. beter olsunlar.
edit: sözümü geri alıyorum. chelsea taş gibi takım.
zlatan oynamıyor.
seyretmeye gerek yok.
evet sol frame'i işgal eden hatun nicki içeren başlıklar yüzünden kendimizi kaybedip ihmal ettiğimiz maç.

arkadaşlar kendimize gelelim. bunlar hep hanımların oyunu! özümüze dönelim. bira içip maç başlıkları açalım.

ntv'ye zıpla hafızotti, maç başladı.
unuttugum ve şu anda sol frame de görüp açtıgım maçtır. psg nin farkı koruyacagını tahmin ediyorum.
üst üste chelsea'nin 2 topunun direkten döndüğü maç. güzel maç oluyor.
demba ba'nın 88. dakikada attığı golle chelsea 2-0 öne geçti.
Takımımın tur atlayacagi maç. Heyecanla izliyorum.
Chelsea'nin hak ettiği maç. Psg çok kapandı.
efsane maç olmuştur. mourinho'nun hareketi kafalara kazınmıştır. +4. dakikasının son saniyesine kadar heyecan sürmüştür.
efsane maç. uzun süredir bu kadar muhteşem bir maç izlediğimi hatırlamıyorum. değil 90 dk sabaha kadar sürse sıkmayan maçlardan. ne maçtı lan öyle.
chelsea nin hak ederek kazandığı maç olarak yorumlanabilir. zlatan ın yokluğu ağır şekilde hissedildi. gerçekten harika bir maçtı.
chelsea'nin turu atlamasına bir liverpool taraftarı olarak sevindim. çünkü Chelsea iki Şampiyonlar Ligi yarı final maçının arasında Liverpool ile oynayacak. ama yine de umarım şampiyon olamazlar bu turnuvada.
ibra'nın yokluğunda psg'nin sıvadığı maç.
ulan psg yaktın güzelim turu, hiç sevmediğim takıma da tur atlattın.
ilk maçta 90 +'larda atılan gol ile fransızları sevince boğup ingilizleri kahreden, ikinci maçtaki 90 +'larda gelen gol ile ingilizleri çılgına çeviren fransızları hezeyana sürükleyen eşleşmenin rövanş maçı.

mourinho ile ilk maçta dalga geçen psg yedek kulübesi maçtan sonra ne düşündü merak edilen bir diğer husustur.
bu maç sonunda Chelsea geçebileceği son turuda geçmiştir.

barca real ve bayer Chelsea yi rahat eler.
laurent blancın kaybettiği maç. 4 hücumcu ile oynayan orta sahayı bomboş bırakan rakibine karşı bir tane bile gol pozisyonu üretemedi takımı. chelsea tam istediği gibi maçın başından itibaren maça hükmetti ve ittire ittire golleri attı. laurent blanc'da senin benim gibi maçı seyretti.
futbolun galip geldiği bir maç oldu.
güncel Önemli Başlıklar