bugün

alkolle ilgili yasa çıkarsa ve yener restaurant beyaz veya sarı sokakta kalırsa "alkol mode on" zirvesi olamayacak olan zirvedir.

beyaz sokak - içki ve sigara yasak
sarı sokak - sigara serbest alkol yasak
kırmızı sokak - sigara ve alkol serbest
cemaat'ten toplayacağım mü'minlerle baltalayacağım zirve.
bir cumartesi gecesi resimli barda olsa ne güzel olurdu biz de gelirdik dediğim zirve.
katılmayı çok istediğim fakat iş güç nedeniyle gelemeyeceğim, bir sonrakinin zamanı uygun olursa taa istanbullardan kalkıp gideceğim zirvedir, zira çok sevdiğim yazar kardeşlerim vardır oralarda.
yaw ben de orda olmalıydm ama dedirten zirve malesef *
2 tek atılıp herkesin kendine geleceği kanımca keyifli muhabbetlerin döneceği zirve
ee birbirimizi nası tanıycaz sorusunu akıllara getiren zirve.*
striptiz yapan olursa atlayıp geleceğim zirvedir. * *
hav hav... abi bende gelebilir miyim. nolur abi ya.ama ben az içerim diyerekten katılmak istediğim ama tarihini bilmediğim ekşın. yeni elemanlar, yeni dostlar, yeni zippolar tanımak için iyi bir fırsattır aynı zmaanda.
yaktım gemileri dönüş yok artık geri denilebilecek zirvedir
allahin cezasi olaylar yuzunden katilamayacagim fakat bulundugum yerden destekleyecegim zirvedir (bkz: alkollu nefesler ozonda birlessin)
sonudla birlikte erken ayrılmak zorunda kaldığımız zirve.Emeği geçen herkese teşekkürler.
sene-i devriyesine 5 gün kalmış ve ikincisi merakla beklenen zirvedir.
okuyunca zirvebox u araştırıp birden hüzünlendiğim zirve. *
8 nisan 2007 diye görüp heveslendiğim fakat sonradan yapılmış olduğunun farkına vardığım zirvedir.