bugün

hd videoları takılmadan izleyebilmek için yeterlidir.
ttnetin çakal sloganlarından sadece bir tanesi.

göremeyeceğiniz kadar küçük bir şekilde altta "*8mb'e kadar." yazar.
adam altyapı kurmaz, altyapı yetersiz diye para alır.
altyapı kurar, altyapı kurdum diye para alır.
altyapı zaten mevcuttur, altyapı kurulum masrafları diye para alır.

üstüne üstlük istanbulun orta yerinde oturursunuz, ama ne hikmetse 1 mega bitlik internet hızınız olduğunda ararsınız ttneti altyapı diye ağlarlar, şikayet edeceğim dediğim gün yarım saat sonra 8 megabite çıkar ama hızınız.
işte bu kadar ucuz hesaplar peşinde koşan, tekel firmadır.
8 megabite kadar diyerek standart 1 megabit tarifenin üzerine 5-10 lira daha koyarak geçtiğimiz internet tarifesidir. Tarifemiz değiştikten sonra ise hala 1 megabit hız almak da ayrı bir olaydır. Yok efendim santrale uzaksınız anca bu kadar sunabiliyoruz diyerek bizlerden nasıl para alınır göstermiş oluyorlar. Tüketici haklarını koruma adına neden kimse ses çıkartmıyor o da ayrı bir şey. Siz siz olun ttnet ve telekom alt yapısından mümkünse uzak durun. 2 senedir uzağım rahatım.
fason olan internettir. aradık firmayı söyleyeyim firmayı biri adsl. ulan 8 megabit çekmiyormuştu sanrtal uzakmışta bık bık bık hikaye. santral bize 3 km nasıl gelmiyor arkadaş bu milleti nasıl kekliyorsunuz yaa...
balıkesir'in göbeğinde 8 mbit'in 4 mbit'ini kullanabildiğim halde, sındırgı ilçesinde -ki kendisi 5000 nüfuslu bir ilçemiz- 7 mbit bağlantı görmem dolayısıyla şaşırtan hede. lan hat zayıflamasına baktım, 25 falan downstream attenuation değeri. şaşırdım sözlük.
dünya standartlarına göre yavaş, türkiyeye göre hızlı sayılabilecek internet hızıdır..
ayrıca altyapının 8 mbit i kaldıramamasına rağmen insanlardan 8 mbit internet parası alınmasına söylenecek söz bulunamadı.
superonlineda 50 mbit sınırsız baglantı 99 tl iken, ttnette 109 lira olmasının nasıl açıklanacagını merak etmekteyim. evet superonline daha cok az yerde var ama bahanesi bu olamaz sanırsam.
hangimizin sokağında mahallesinden türk telekom kazı yaptı ?
bunu şunun için diyorum. hala 40 yıllık kabloları kullanıyorlar.
8de 8 nasıl kullanılsın.
zaten veri akışı gerçekleştiğinde mantıken kabloda bir direnç var kaybolacak belirli bir oranda.
bunun üzerine santralin uzaklığı ve altyapının eski olmasınıda eklersek oraya 8e karşılık 5 gibi bir şey alacağınızı tahmin etmek güç değil.
8x5 : 40 ve milliyetçi haraket partisinin 40. yılı kutlu olsun.
15gb olan adil kullanım kotası 25gb'ta çıkarılmış olan ttnet tarifesi.
146 ile internete baglanılan günlerin unutulmasına sebep olmuştur.
99'dan 109 liraya çıkmıştır.

http://www.ttnet.com.tr/2...eysel-paket-duzenlemeleri
Sokaktaki paslı kabloların sinyalleri taşıyamadığı dolayısıyla sürekli kopan internet çeşidi.
- şimdi benim internet hızım 8 megabit oldu mu?

- efendim oturduğunuz bölgeden dolayı, alt yapıdan dolayı 8 megabit hıza ulaşmanız zor gibi. 1 - 8 megabit arasında hızınız değişecektir.
ttnetinkinde kılıfına uydurulup 15 gb kota ile sunulan, 15 gb tan sonra 512kbps ye inen tarife hızı
Bu altyapıyla siz önce 1 Megabit hızı sağlam şekilde verin de şimdilik 8 megabit kalsın.
Türk telekomun telefonla arayıp internet hızınızı 2milyon fark ödeyerek 8 megabite yükseltmek istermisiniz diyip zorla kabul ettirmesidir. daha sonra bu hızı modemlerin ve kablo eksikliğinden dolayı bağlantı hızının tam verilememesinden internetin tamamen kesilmesidir. daha sonra ise türk telekoma bir dilekçe verip tekrar eski hızına gelmesini talep etmek gibi sırf uraştırmaktır insanları..
sözlük yazarlarının bir kısmı henüz doğmadan önce çekilmiş kablolarla verilmeye çalışılan hizmet.

(bkz: türk erkeğinin vurucu gücü olarak amına koyim)
kendini 8 megabit sana ama kenarında bile geçemeyen ttnet olayı. dağıtım merkezimize yeterli mesafedesiniz zırvalarına kanmayın.
ttnet'in sunduğu, en fazla 800-900 kb ile indirme imkanı sağlayan internet tarifesi.
Bazı durumlarda göte giren hortum olabilen ttnetin in bi türlü yürütemediği sikindirik zıkkım.
türk telekom kullanıyorsanuz 8mbit verir ancak 8mbit alamayabilirsiniz. uydunet ise 8mbit verir ve 8mbit alırsınız.
Türk Telekom'un Türkiye'ye getirdiği internet hızıdır lakin hatlar kaldırmıyor. Örneğin, siz 8 megabit internet paketi kullansanız bile en fazla 200 300 kb hızda kalacaktır. Dolayısıyla onun yerine, hızımı 2 megabit yapar, 3 aylık rapid premium alırım daha mantıklı.
Eviniz türk telekoma yakınsa, 8 megabit yaptırın derim. Türk telekomda çok iyi bir alt yapı bulunmamaktadır.
güncel Önemli Başlıklar