bugün

ilk maçı 1-0 kaybeden tottenham'ın deplasmanda sürpriz yapmasını beklediğim maç. ancak çok genç ve hırslı bir takım olan ajax karşısında bu o kadar kolay olmayacaktır.
ajax'ın 4 şampiyonlar ligi şampiyonluğu bulunurken, tottenham devler liginde hiç final göremedi.
tottenham'ın boruyu döşeyeceği maç.
ajax ın 1-0 önde olduğu maç..
sürpriz gerçekleşmedi ajax işi bitirdi.
Tottenham ın ikinci yarı atacağı goller ile alacağı maçtır.

2-3 veya 2-4 biter bu maç. Bekleyin görün lan.
ajax şiir yazıyor. destan yazmaya ramak kala...
2-2 oldu ajax'ın eli ayağı dolaştı.
Kanal değiştirdik 2-2 olmuş. Evet
Avrupa tecrübesi bambaşka bir şey arkadaşlar. Finallerde çocuklara yer yok.
ajaxlı bebeler çok şımardı.
Yıllar sonra torunlarımıza bu sezon Şampiyonlar Ligi çeyrek ve yarı finalinde yaşananları anlattığımızda “yine sallıyor amk bunağı” diyecekler.
Hocam +4 uzatma verirsen tottenham finalde.

Biz bunları söyledik zamanında..
2 GÜNDÜR FUTBOL ORGAZMI YAŞIYORUM. Deliriyorum zevkten, tottenham haketti ya. Salak ajax'ın hocası takımı kendi halinde bırakmadı, savunma yaptırıyor, tecrübesiz çocuklara. salak salak.
Tottenham attı. Evet.
ingilizlere şaka yapmayın. Çok soğuk kanlı ibneler.
Ne dedik lan biz. Bakın bakalım.

https://m.uludagsozluk.com/e/41511295/

Tottenham çakar dedik. Çaktı. Ajax kim amk.

Helal olsun tottenham a.
Hollanda yahudileri kaybetti. ingilizleri de sevmem ama yahudilerden nefret ederim.
Benden büyük uğursuz yok. (bkz: #41511355) gidip gusül abdesti alayım bari.

Not: tarlası yanmış çiftçi gibi çömeldim, oturuyorum. Şoklar içindeyim.
Bunların oynadığı futbolsa bizim ülkede oynanan ne diye sorguladığım maçtı.
görsel
şampiyonlar liginde liverpool - tottenham, uefa kupasında yüksek ihtimal arsenal - chelsea finali. ingilizler yine avrupa futbolunu domine ettiler.
Hollanda’da izlenen ve oynanan bir maç kaybeden Ajax ama bunu dünyada en iyi anlayan Fenerbahçeliler..
Yemin ederim o golü bi biz bir de Ajax yerdi..
Ajax'ın mal kalecisi son kornerde topu oyuna soksa boş kaleye golü atacaktı ajax. Öyle zaman geçirirsen böyle koyarlar.
Liverpool - Tottenham viski gibi final be.. çok yakışt Klopp ve Poşettino'ya.
Futbol izlemeye dün başlayan bir insan, ben iki günde ne maçlar gördüm dese, 30 yıldır maç izleyen başka biri haklısın der susar.
güncel Önemli Başlıklar