bugün

Saat 20:30'da oynanacak olan süper lig 2020 21 sezonu 40.hafta maçı.

Şampiyonluğu direk etkileyecek bir maç.
gs'nin kazanması yetmiyor, 3 farklı kazanması lazım.
yani pek mümkün değil.

beştaşın şampiyonluğu hayırlı olsun.
Boupendza'lı Hatay kazanırsa, galatasaray bu maçta Beşiktaş'a 5 posta atıp lider olacaktır.
Arena'ya 3 puan fark ile gelmek gibi bir hata yapmayınız.
besiktas arenaya 3 puan farkla gelirse. sampiyonlugu kaybeder. finallerin takımı galatasaray, kollanan besiktasa acımaz. hakem falan kurtaramaz bu sefer memiktasımı
Bu sezonun şampiyonunu belirleyecek maçtır. Beşiktaş bu maçı kaybetmezse şampi olur.
Hatay maçında puan kaybı yasamazsak rahat gideriz Ali Sami yene.
Galatasaray'lılar olarak totomuzu tutarak beklediğiniz maç.
Bizim şut atamadığımız Hatay'a 7 tane atmak nedir?
iki takımında oynadığı oyun ve taktiksel yönlerini incelersek beşiktaş sahaya 10 kişi çıksa bile yenilmez. derbilerde her zaman kaliteli ve iyi olan kazanmıştır.
Maalesef Beşiktaşın şampiyonluğunu ilan edeceği maçtır.
Meşitaşımın 27-0 kazanacağı futbol müsabakası. Gollerin 7-8 tanesini falan vida atar.
Sezonun heyecanı yüksek son maçı.
Bir Galatasaraylı olarak fazla kasmamamız gerektiğini düşünüyorum sakatlık falan yaşamasıjin hiçbir futbolcumuz. iki sıfır yenilsek ideal.
Galatasaray'ın bjk kalesini ilk dakikadan itibaren ablukaya alacağı maçtır.
Gedson fernandes topu alıp dripling ile dalacak içeriye.
Mostafa mohamed her zamanki füzelerini yollayacak.
Falcao kalitesini koyacak ortaya.
Cafu Şener sağ kanattan çizgiye inip ortayı kesecek...
Emre akbaba Ceza sahası çevresinde bir tilki gibi bekleyecek.
Bjk kalesi büyük baskı altına alınacak. Ms:
Galatasaray 3 Beşiktaş 1
Toplamda 3 bilemedin 4 golün olacağı maç. Öyle 5-0 hayalleri kuracak kadar çocuk değiliz artık. Hele ki küçük takımlardan küsküyü yiyip büyük takıma 5 atarız hayaliyle yaşayanlardan hiç değiliz.
Tahminimce sonuç 2-1 yada 3-1 Beşiktaş alır.
Ama 2-1 yada 3-1 lik sonuçla Cimbom da alabilir.
Adı üstünde Aq büyük derbi.
Beşiktasim yenerse bu iş biter.
Çok sıktı şu muhabbet. Galatasaray yenerse sadece maçı kazanmış olur, beşiktaş yenerse sergen başta olmak üzere bütün tinercilerin radyasyonuna maruz kalırız. Mal mal konuşurlar. O yüzden galatasaray'ın kazanması tüm ülkenin yararına olur. Fenerliler de mal mal yorumlar yapacaktır tabi bi de onlar var. Her türlü boktan maç. Şunları susturmak için, bak siktir et şampiyonluğu sadece şu oluşumlar mal mal konuşamasınlar diye gs kazanır inşallah.
sarışın kardeşlerin el ele izleyecekleri maçtır.
fetösaray, toki arenada s*kmeseler bari mantalitesiyle çıkacaktır.
beşiktaşımız 1,2,3, yetmez 4,5,6 olsun mantalitesiyle çıkacaktır.

maçın kahramanı geçen maçta olduğu gibi muslera olacaktır, farkı önlediği için.
akşam çok karganın götü yanacak.
oynamaya korktuğum bir maçtı ama tuttur'un ilk kupona 100 lira bonusunu duyunca oynamaya karar verdim. paramı yatırtdım kuponumu da yaptım. tutmasa da sıkıntı yok keza iade edilecek.
kazanan şampiyon olur gibime geliyor benim şahsen. beraberlik fenere yarar. bu yüzden üst biter. tutturda ilk kupona 100 lira bonus da varken bu maça oynanır.
Uludağ sözlük tuttur'dan reklam mı aldı aq herkes tutturda ilk koponom yoz loro bonosom vor falan filan.
Amk tuttur siteye adam göndermiş, buradaki insanlar aç abi, paraları olsa ekmek alırlar...
tuttur'da kupon falan yapmadım, param yok. sizin yoksa siz de yapmayın.
Galatasaray'in 3 fark icin sahaya ciktigi mac. Cok zor tabi ki 3 fark. Imkansizi denemek icin 3 fark gerekiyor. 3 fark yiyebiliriz de. Cok zor bir mac.
bjk 1.5 üst 80 lira basıldı.
güncel Önemli Başlıklar