1. 1.
    kadınlar gününü es geçmem doğru olmazdı sanırım. kirlenmiş ruhumun ve kaybolan beyaz mısralarımın katili olsalar da onları hep sevdim ben... her gecenin sabaha olan tutkusu gibi, gideceklerini bile bile sevdim hem de...

evet yaptım ben bunu. yapılmasını gereken bir şey... aynı anda üç kadını deli erkekliğim ile mükafatlandırmak sanırım uzun süredir prangalara vurulmuş olan vicdanıma iyi gelecekti. geldi de... az önce olayın bitimi gülücükleri topladım orgazm tarlalarımdan. teşekküre gerek yok dedim sonra. beni sizler öldürdünüz neticede. sağ olun azizelerim.

merak edenler varsa, evet kadınlar emekçi idi. daha doğrusu 2 tanesi. biri ise gayet burjuva takılıyordu. bunun için onu ötekileştirmek bana göre değildi. benim için her kadın aynıdır. ister paris'te pahalı bir kafede oturan michelle olsun ister hadımköy'de dolmuş bekleyen düriye... kadınlarım benim. beyaz sesli, naif dokunuşlu azizelerim... seviyorum sizi.

ilgilenemediğim tüm güzel kadınların da kadınlar gününü kutlarım buradan. take it, hold it, love it! başlangıç sözlerim idi bunlar. bir kadın asil bakabildiği sürece aşığım ona!

freeze you later
    -6 ... absolute zero
  2. 2.
    (bkz: bi uyandım yalova dayız)
    4 ... jarrus
  3. 3.
    (bkz: cool story bro)
    1 ... usualsuspects