bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    dünya da sanki çok gerek varmış gibi her sene bir kerecik kutlanan gün olan ^^ dünya bayanlar* günü ^^ adı altındaki günün, boş beleş ve saçma sapan bir uğraş veren iş olmasıdır. yahu kim takar sizin gününüzü gidin pazara da evinize bir şeyler alın bayan ablam yav!. akşama kocan gelecek kapıya tekme atıp aç aç vuracak, sen de ayol bugün bayanlar günü kocacığım onu kutladım da yemek yapmadım sen beni yemeğe götürürsün diye!, mi diyeceksiniz?. bırakın ya bu boş işleri.

hem kızlar sizin gününüz değil he bugün öyle havalara filan da girmeyin yani, madem her yerde biz kızız yeah nidası ile geziyorsanız bakire olmadığınız halde siz kutlamayın izin yok size bu konuda. madem kutlayacak birileri varsa onlar da harbi kadın olanlar olsun, yok öyle bedava gün kutlamak filan iyi be vallahi billahi, her önüne gelen bayan kız çıksın o zaman la la la layyy bugün bayan günü ilililiiii iilallaayaya gibi dans etsin göbek atsın ortalık yerde, yok yok olmaz öyle, yasak. kızların gününü ben yapacağım zaten rahat olun kızlar üzülmeyin aman içim sızlar.
    1 -2 ... iki yumurta bir sucuk