1. 1.
  mesele kapatmak değil, asıl mesele, bu zihniyeti bir daha meclisin kapısından bile geçirtmemek.
  2 ... anti sosyal
 2. 2.
  davulla zurnayla rehine kurtarma operasyonu yapanların terörle mücadele için buldukları yöntem. işte keskin zeka, işte vatanseverlik, işte feraset, işte cesaret.
  -1 ... insanyemleyenkusbeyin
 3. 3.
  Eğer böyle bir şeye bana doğum günü hediyesi olur. 6 mart doğum günüm. Hayatımda aldığım en güzel doğum günü hediyesi olur hem de..

  Hdp kapatılsa da yerine başka parti açılacaktır kannımca. Geçmişteki versiyonlar dtp ve bdp idi. Bu terör partisi zırvalıklarından kurtulmak için, ayrılıkçı türkler fikrini derhal uygulamalıyız yoksa böyle rezaletlere alet olup dururuz. Sonra bu ülke kürdiye'ye dönüşür. Ümit özdağ'ın araştırmaları hep bu yönde.. Okuyun kannımca. Suriyeli sorunu ile ilgili de çok güzel çalışmaları da vardır.

  Malum ırkın teröründen artık kurtulup ülkemizi geliştirmeye başlamalıyız. Yoksa ömrümüz, zamanımız, kanımız, geleceğimiz, paramız hep bu güneydoğu meselesi için harcanacak.. Sonunda da yok olacağız anasını satayım. Türkler bu meseleye hep kulak tıkıyor.. Çözüm varken zor yolu seçiyorsunuz be arkadaş.. Çakalla yaşamak için ısrar edersen, en sonunda çakala yem olursun.. iyi düşünün.
  -1 ... magicovento
 4. 4.
  Hdp, gerek akp gerekse MHP için oy kaynağı, tabanlarını diri tutmanın önemli bir figüranı, kapatmazlar merak etmeyin. Kapatılsın bütün milletvekillerine hatta parti üyelerine siyasi yasak gelsin bakın bu memlekette terör kalıyor mu?
  -1 ... benimhalaumudumvar